Избрани производи
-15%
DX474 - DX4-Софтшел јакна (сина)
4.660 ден.5.485 ден.
4.660 ден.5.485 ден.
-38%
DX410 - DX4 поло маица црна DX410 - DX4 поло маица црна
920 ден.1.477 ден.
920 ден.1.477 ден.
-15%
DX474 - DX4-Софтшел јакна (црна)
4.660 ден.5.485 ден.
4.660 ден.5.485 ден.
Чевли
-19%
3H063N Giasco PAG S3 SRC -Заштитни кондури
4.300 ден.5.281 ден.
Low shoe, IDROTECH® WRU Nubuck leather thickness 1,8-2,0 mm. Perspiring and abrasion resistant fabr..
4.300 ден.5.281 ден.
-18%
3H174V PANAREA S1P SRC ESD -Заштитни кондури
3.100 ден.3.760 ден.
Low shoe, suede back leather thickness 1,8-2,0 mm. Highly perspiring and abrasion resistant fabric ..
3.100 ден.3.760 ден.
-18%
3H192ER MYKONOS S1P SRC -Заштитни кондури
4.190 ден.5.100 ден.
Low shoe, perspiring and abrasion resistant technical fabric and anti-scratch back leather WRU thick..
4.190 ден.5.100 ден.
-18%
3R022E FLOW SB FO E P CI WRU SRC -Заштитни кондури
3.370 ден.4.100 ден.
Low shoe, suede back leather and WRU anti-scratch leather thickness 1,8-2,0 mm. Perspiring and abra..
3.370 ден.4.100 ден.
-17%
94378 - Заштитни патики S3
5.350 ден.6.420 ден.
EN ISO 20345:2011 Line: Skipper Upper: Dgtex.Airy, no ladder, H.T. textile Lining:&nb..
5.350 ден.6.420 ден.
-11%
94405-00 AUCKLAND HIGH S3 - SRC ESD A Заштитни патики
4.807 ден.5.384 ден.
EN ISO 20345:2011 Line: Skipper Upper: No ladder, High Tenacity textile, WR Lining:&n..
4.807 ден.5.384 ден.
-33%
B0163 Colloseum - Заштитни патики S1P
2.596 ден.3.894 ден.
Smart Најдобар однос квалитет-цена, за убави чевли кои ќе одговорат на секоја потреба. Base ..
2.596 ден.3.894 ден.
-15%
B0169 - Greenwich Заштитни патики S3 by Base
4.315 ден.5.075 ден.
Smart Најдобар однос квалитет-цена, за убави чевли кои ќе одговорат на секоја потреба. Base ..
4.315 ден.5.075 ден.
B0609 - Rafting
5.709 ден.
Карактеристики Антистатички обувки Водонепропустлив горен дел 100% без метал 200 џули от..
5.709 ден.
B0610 - Rafting Top
5.915 ден.
Карактеристики Антистатички обувки Водонепропустлив горен дел 100% без метал 200 џули от..
5.915 ден.
2206 - Машки прехранбен мантил, три џебови бела
1.445 ден.
Врз основа на 0 оценки.
Карактеристики Тешко носат трајни ткаенина со диагонална сплитка ткаенина со одлична задршка н..
1.445 ден.
2208 - Пекарски панталони бела
945 ден.
Врз основа на 0 оценки.
Карактеристики Тешко носат трајни ткаенина со диагонална сплитка ткаенина со одлична задршка н..
945 ден.
C070 - Панталони со врвка за затегнување црна
1.220 ден.
Врз основа на 0 оценки.
Овие лесни комфорни панталони се доработени со Texpel облога допуштајќи течностите да лизгаат по тка..
1.220 ден.
C073 - Панталони MeshAir Pro црна
1.105 ден.
Врз основа на 0 оценки.
Оваа slim fit, лесна панталона е завршена со Texpel слој што им овозможува на течностите да се одбив..
1.105 ден.
C079 - Bromley Chefs панталони за готвачи Blue Check
1.415 ден.
Врз основа на 0 оценки.
Панталоните Bromley се добра комбинација на памук со висок квалитет и едноставен крој. Имаат еден џе..
1.415 ден.
Акција
-18%
3H192ER MYKONOS S1P SRC -Заштитни кондури
4.190 ден.5.100 ден.
4.190 ден.5.100 ден.
-21%
52022-14L - HORIZON KENTUCKY S3 SRC -Заштитни кондури 52022-14L - HORIZON KENTUCKY S3 SRC -Заштитни кондури
2.270 ден.2.883 ден.
2.270 ден.2.883 ден.
-27%
5-RS Шлем (бел) 5-RS Шлем (бел)
160 ден.220 ден.
160 ден.220 ден.
-19%
3H063N Giasco PAG S3 SRC -Заштитни кондури
4.300 ден.5.281 ден.
4.300 ден.5.281 ден.
-18%
3R022E FLOW SB FO E P CI WRU SRC -Заштитни кондури
3.370 ден.4.100 ден.
3.370 ден.4.100 ден.
-27%
420 Автоматска маска за заварување
1.982 ден.2.700 ден.
1.982 ден.2.700 ден.
-18%
3H174V PANAREA S1P SRC ESD -Заштитни кондури
3.100 ден.3.760 ден.
3.100 ден.3.760 ден.

Ехтрабис

  • 02/252 00 03
  • 070807332
  • mk@extrabis.com

Extrabis

Ехтрабис © 2022. UKION SHOPS