Сезонски попусти

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-32%
Зимска јакна EUROPA
Јакна со висока јака и соодветно обликуван патент. 1.- Превиткана качулка којашто може да се вади..
1.840 ден.2.700 ден.
без ДДВ: 1.559 ден.
-18%
SS6428 SIBERIA софтшел јакна црна SS6428 SIBERIA софтшел јакна црна
Јакна составена од 2 слоеви, со прав крој. 1. Патент на средина во друга боја, со штитник за бра..
2.220 ден.2.700 ден.
без ДДВ: 1.881 ден.
-18%
SS6428  SIBERIA софтшел јакна темносина SS6428  SIBERIA софтшел јакна темносина
Јакна составена од 2 слоеви, со прав крој. 1. Патент на средина во друга боја, со штитник за бра..
2.220 ден.2.700 ден.
без ДДВ: 1.881 ден.
-36%
PA9099 - Elide рипстоп панталони (црни и сиви) PA9099 - Elide рипстоп панталони (црни и сиви)
Рипстоп панталони за пешачење и спорт. Многу тенки, слим фит и исклучително удобни за топлите летни ..
1.290 ден.2.030 ден.
без ДДВ: 1.093 ден.
-14%
S467-Јакна со висока видливост во две бои Traffic S467-Јакна со висока видливост во две бои Traffic
Оваа двобојна јакна има многу пробани и тестирани карактеристики и се нуди во повеќе контрасни комби..
2.860 ден.3.340 ден.
без ДДВ: 2.424 ден.
-14%
T400 - PW3 Зимска јакна со висока видливост Жолта/црна T400 - PW3 Зимска јакна со висока видливост Жолта/црна
Стилска и функционална PW3 зимска јакна со висока видливост која освојува на прв поглед. Произведена..
5.550 ден.6.490 ден.
без ДДВ: 4.703 ден.
-14%
S466-Contrast Trafic Јакна со висока видливост S466-Contrast Trafic Јакна со висока видливост
Контрасните бои го прават овој производ популарен избор од страна на нашите корисници. Дизајниран да..
2.860 ден.3.340 ден.
без ДДВ: 2.424 ден.
-24%
SM1195 LUCIANE Полар/флис црн SM1195 LUCIANE Полар/флис црн
Спортска руно јакна, со висока јака и долги порабени ракави. Џеб со патент на левиот ракав и преден ..
1.390 ден.1.830 ден.
без ДДВ: 1.178 ден.
-24%
SM1195 LUCIANE Полар/флис тегет SM1195 LUCIANE Полар/флис тегет
Спортска руно јакна, со висока јака и долги порабени ракави. Џеб со патент на левиот ракав и преден ..
1.390 ден.1.830 ден.
без ДДВ: 1.178 ден.
-60%
B309 - Блузон со патент
Овој класичен дизајн со висока јака и четвртина патент има удобен крој и е пријатен за носење кога с..
780 ден.1.950 ден.
без ДДВ: 661 ден.
-32%
Artic Полар/флис тегет
Спортскi дуксер со висока јака и долги порабени ракави. Шевови од страните и на градниот кош. С..
1.010 ден.1.480 ден.
без ДДВ: 856 ден.
-41%
S523 Јакна OBAN со флис постава
Оваа јакна нуди врвна водоотпорна заштита, комфорт, топлина и квалитет. Пристапот за штампа ја прави..
1.830 ден.3.100 ден.
без ДДВ: 1.551 ден.
-31%
S505 - Limax,RIPSTOP јакна со изолација Navy S505 - Limax,RIPSTOP јакна со изолација Navy
Изработена од водоотпорна рип-стоп ткаенина, оваа јакна е стилски прилог на асортиманот TК2. Со флис..
2.690 ден.3.880 ден.
без ДДВ: 2.280 ден.
-31%
S505 - Limax, RIPSTOP јакна со изолација (црна) S505 - Limax, RIPSTOP јакна со изолација (црна)
Изработена од водоотпорна рип-стоп ткаенина, оваа јакна е стилски прилог на асортиманот TК2. Со флис..
2.690 ден.3.880 ден.
без ДДВ: 2.280 ден.
-51%
B123-Thermal Base Layer - блуза со долги ракави B123-Thermal Base Layer - блуза со долги ракави
Блуза со долги ракави која нуди оптимална топлина во секое време. Конструкцијата на материјалот дозв..
440 ден.900 ден.
без ДДВ: 373 ден.
-20%
B121-  Thermal хеланки црни B121-  Thermal хеланки црни
Артикалот B121 обезбедува топлина на долниот дел од телото. Мека мешавина од полиестер и памук која ..
680 ден.854 ден.
без ДДВ: 576 ден.
-59%
B153 - Антибактериска блуза Base Layer Pro сива B153 - Антибактериска блуза Base Layer Pro сива
Base Pro блузата вклучува третман-сребрени јони кој се бори против мирис и ја зголемува долговечност..
440 ден.1.080 ден.
без ДДВ: 373 ден.
-48%
B133-Thermal Base Layer - Блуза со долги ракави B133-Thermal Base Layer - Блуза со долги ракави
Заоблената јака, ниската конструкцијата на рабовите и манжетните на ракавите овозможуваат одлично пр..
540 ден.1.030 ден.
без ДДВ: 458 ден.
Planet - Плетена Зимска капа - црна
  Плетена капа со дупла лента во долниот дел. Материјал: 100% акрил. Тежина: 40 г/м² &..
180 ден.
без ДДВ: 153 ден.
HA14 - Hi-Vis капа со две лица Жолта/црна HA14 - Hi-Vis капа со две лица Жолта/црна
Капа со две лица во комбинација на темна со неонска боја. Оваа капа комотно прилега обезбедувајќи оп..
300 ден.
без ДДВ: 254 ден.

  • 02/252 00 03
  • 070807332
  • mk@extrabis.com

Extrabis

Ехтрабис © 2023. UKION SHOPS