Чевли/ Патики

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-29%
B0866 - Be-Jetty B0866 - Be-Jetty
Карактеристики Антистатички обувки Водонепропустлив горен дел 100% без метал 200 џули от..
4.050 ден.5.708 ден.
без ДДВ: 3.432 ден.
-4%
B0163 Colloseum - Заштитни патики S1P B0163 Colloseum - Заштитни патики S1P
Smart Најдобар однос квалитет-цена, за убави чевли кои ќе одговорат на секоја потреба. Base ..
3.720 ден.3.894 ден.
без ДДВ: 3.153 ден.
FW43 - Заштитни ниски чевли Steelite Kumo S3 црна
Извонредни ниски чевли со водоодбојно горниште. Лесни, цврсти, со флексибилен дизајн кој ви дозволув..
1.240 ден.
без ДДВ: 1.051 ден.
-46%
FW23 Steelite™ Kumo високи чевли S3 FW23 Steelite™ Kumo високи чевли S3
S3 Kumo заштитните високи чевли се направени од водоотпорна кожа која ги држи Вашите стапала суви. И..
1.240 ден.2.300 ден.
без ДДВ: 1.051 ден.

  • 02/252 00 03
  • 070807332
  • mk@extrabis.com

Extrabis

Ехтрабис © 2023. UKION SHOPS