Работни одела

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-36%
PA9099 - Elide рипстоп панталони (црни и сиви) PA9099 - Elide рипстоп панталони (црни и сиви)
Рипстоп панталони за пешачење и спорт. Многу тенки, слим фит и исклучително удобни за топлите летни ..
1.290 ден.2.030 ден.
без ДДВ: 1.093 ден.
-15%
C875 - Burnley панталони со прерамки темносина C875 - Burnley панталони со прерамки темносина
Овие стилски трегер пантолони се достапни во класични работни бои. Опциите за практично складирање в..
980 ден.1.155 ден.
без ДДВ: 831 ден.
-15%
58.013 HAMMER Работно палто 58.013 HAMMER Работно палто
Kaрактеристики: Јакна, 270g/m2, платно, удобно вклопување и висока отпорност, висока јака, кла..
1.750 ден.2.055 ден.
без ДДВ: 1.483 ден.
-35%
TX14 - Кратки пантолони Portwest Texo Contrast темносина
Ги имаат сите карактеристии како и производот TX11, овие кратки пантолони го обединуваат изгледот со..
960 ден.1.485 ден.
без ДДВ: 814 ден.
-35%
TX14 - Кратки пантолони Portwest Texo Contrast сива
Ги имаат сите карактеристии како и производот TX11, овие кратки пантолони го обединуваат изгледот со..
960 ден.1.485 ден.
без ДДВ: 814 ден.
-34%
DX444 - DX4 Holster кратки панталони (црни) DX444 - DX4 Holster кратки панталони (црни)
DX4 Holster панталоните со висока видливост класа 1 користат целна поставеност на динамичните 4X рас..
2.600 ден.3.950 ден.
без ДДВ: 2.203 ден.
-20%
TX12-Portwest Texo Contrast-Панталони со прерамки (црна)
Богатата памучна ткаенината Portwest Texo која креира комфорно и практично парче облека. Пантолоните..
1.480 ден.1.850 ден.
без ДДВ: 1.254 ден.
-20%
TX12-Portwest Texo Contrast-Панталони со прерамки (тегет)
Богатата памучна ткаенината Portwest Texo која креира комфорно и практично парче облека. Пантолоните..
1.480 ден.1.850 ден.
без ДДВ: 1.254 ден.
-20%
TX12-Portwest Texo Contrast-Панталони со прерамки (сиви)
Богатата памучна ткаенината Portwest Texo која креира комфорно и практично парче облека. Пантолоните..
1.480 ден.1.850 ден.
без ДДВ: 1.254 ден.
-0%
TX11-Portwest Texo Contrast -Панталони (црна)
Овие модерни cotton rich панталони се дизајнирани да дадат оптимален комфор и функционалност. Одличн..
1.330 ден.1.333 ден.
без ДДВ: 1.127 ден.
-16%
TX11-Portwest Texo Contrast -Панталони (тегет)
Овие модерни cotton rich панталони се дизајнирани да дадат оптимален комфор и функционалност. Одличн..
1.330 ден.1.580 ден.
без ДДВ: 1.127 ден.
-16%
TX11-Portwest Texo Contrast -Панталони (сиви)
Овие модерни cotton rich панталони се дизајнирани да дадат оптимален комфор и функционалност. Одличн..
1.330 ден.1.580 ден.
без ДДВ: 1.127 ден.
-31%
TX10-Portwest Teho Contrast Палто (црна)
Оваа јакна во модерни контрасни бои е практична и издржлива. Многубројните разноводни карактеристики..
1.300 ден.1.882 ден.
без ДДВ: 1.102 ден.
-31%
TX10-Portwest Teho Contrast Палто (тегет)
Оваа јакна во модерни контрасни бои е практична и издржлива. Многубројните разноводни карактеристики..
1.300 ден.1.882 ден.
без ДДВ: 1.102 ден.
-31%
TX10-Portwest Teho Contrast Палто (сиво)
Оваа јакна во модерни контрасни бои е практична и издржлива. Многубројните разноводни карактеристики..
1.300 ден.1.882 ден.
без ДДВ: 1.102 ден.
-37%
58.016.11 CRAFT Панталони со прерамки (сиви) 58.016.11 CRAFT Панталони со прерамки (сиви)
Работни панталони со прерамки - Ластик на прерамките кои може да се прилагодат - Џеб на платка..
1.340 ден.2.120 ден.
без ДДВ: 1.136 ден.
-18%
58.011.11 CRAFT - Палто Сива 58.011.11 CRAFT - Палто Сива
Работно палто Craft  Палто 240g/m2, висока крагна, закопчување на патент, четири предни џебо..
1.150 ден.1.404 ден.
без ДДВ: 975 ден.
-13%
C701 Combat панталони Црни
Овој производ го изразува оригиналниот дизајн на денешните модерни работнички пантолони. Изработени ..
960 ден.1.100 ден.
без ДДВ: 814 ден.
-19%
C701 Combat панталони тегет C701 Combat панталони тегет
Овој производ го изразува оригиналниот дизајн на денешните модерни работнички пантолони. Изработени ..
890 ден.1.100 ден.
без ДДВ: 754 ден.
-19%
C701 Combat панталони сиви C701 Combat панталони сиви
Овој производ го изразува оригиналниот дизајн на денешните модерни работнички пантолони. Изработени ..
890 ден.1.100 ден.
без ДДВ: 754 ден.

  • 02/252 00 03
  • 070807332
  • mk@extrabis.com

Extrabis

Ехтрабис © 2023. UKION SHOPS