Кабаници/ Гумени чизми

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-31%
L450-Sealtex-дождовно одело L450-Sealtex-дождовно одело
Sealtex дождовното одело Ви нуди целокупна заштита. Овој вреден комплет од јакна и пантало..
2.650 ден.3.855 ден.
без ДДВ: 2.246 ден.
-42%
L440 - Classic Јакна и панталони за дожд
Класичен костум за дожд спакуван во еден сет кој нуди вредност, практичност и издржливост. Лесни две..
920 ден.1.590 ден.
без ДДВ: 780 ден.

  • 02/252 00 03
  • 070807332
  • mk@extrabis.com

Extrabis

Ехтрабис © 2023. UKION SHOPS