Елеци со висока видливост

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-25%
C470-Елек со две високо видливи ленти и прерамки C470-Елек со две високо видливи ленти и прерамки
Најпродаваниот C470 со класична рефлектирачка лента ќе овозможи да бидете видени. Достапен во сите т..
240 ден.322 ден.
без ДДВ: 203 ден.
-17%
C474 Елек со две ленти со висока видливост C474 Елек со две ленти со висока видливост
Ги нуди истите карактеристики како и C470 со единечна рефлектирачка лента на градите и една лента на..
240 ден.288 ден.
без ДДВ: 203 ден.

  • 02/252 00 03
  • 070807332
  • mk@extrabis.com

Extrabis

Ехтрабис © 2023. UKION SHOPS