Попусти

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-15%
BIZ1 - Bizweld комбинезон за заварување
Прогласен за број еден омилен комбинезон во заварувачката индустрија, нашиот најдобро продаван Bizwe..
5.125 ден.6.030 ден.
без ДДВ: 4.343 ден.
-14%
SK11 - Чорапи Thermal SK11 - Чорапи Thermal
Наменети за сите сезони, целосно појачани со што се обезбедува дополнителна отпорност на удар и..
215 ден.250 ден.
без ДДВ: 182 ден.
-11%
94405-00 AUCKLAND HIGH S3 - SRC ESD A Заштитни патики 94405-00 AUCKLAND HIGH S3 - SRC ESD A Заштитни патики
EN ISO 20345:2011 Line: Skipper Upper: No ladder, High Tenacity textile, WR Lining:&n..
4.807 ден.5.384 ден.
без ДДВ: 4.074 ден.
-15%
B1210 - I-ROBOX B1210 - I-ROBOX
Карактеристики Надкапа за поголема отпорност на абразија Ватирани јака за дополнителна удобн..
5.610 ден.6.600 ден.
без ДДВ: 4.754 ден.
-15%
B0883 - Be Jetty Top B0883 - Be Jetty Top
Карактеристики Антистатички обувки Водонепропустлив горен дел Без метал 200 џули отпорна..
4.995 ден.5.875 ден.
без ДДВ: 4.233 ден.
-15%
B0866 - Be-Jetty B0866 - Be-Jetty
Карактеристики Антистатички обувки Водонепропустлив горен дел 100% без метал 200 џули от..
4.860 ден.5.708 ден.
без ДДВ: 4.119 ден.
-25%
B1004 - K-Step/K-Speed/K-Move Yellow
Карактеристики Ортопедски направен по мерка на подножјето, во согласност со европските норми D..
6.374 ден.8.500 ден.
без ДДВ: 5.402 ден.
-25%
B1004 - K-Step/K-Speed/K-Move Orange B1004 - K-Step/K-Speed/K-Move Orange
Карактеристики Ортопедски направен по мерка на подножјето, во согласност со европските норми D..
6.374 ден.8.500 ден.
без ДДВ: 5.402 ден.
-25%
B1004 - K-Step/K-Speed/K-Move Blue B1004 - K-Step/K-Speed/K-Move Blue
Карактеристики Ортопедски направен по мерка на подножјето, во согласност со европските норми D..
6.374 ден.8.500 ден.
без ДДВ: 5.402 ден.
-12%
L450-Sealtex-кабаница-(комплет) L450-Sealtex-кабаница-(комплет)
Sealtex основниот комплет нуди целокупна заштита. Овој вреден комплет од јакна и панталони со сите о..
3.400 ден.3.855 ден.
без ДДВ: 2.881 ден.
-25%
T801 Cargo Работни панталони (сиви) T801 Cargo Работни панталони (сиви)
Тенки cargo панталони направени од издржлива памучна stretch ткаенина која обезбедува долготрајна уд..
2.580 ден.3.436 ден.
без ДДВ: 2.186 ден.
-15%
DX474 - DX4-Софтшел јакна (сина)
Јакната DX4  е прецизно изработена со употреба на револуционерна ткаенина за дишливост, водоотп..
4.660 ден.5.485 ден.
без ДДВ: 3.949 ден.
-18%
T704 - WX3 Панталони со прерамки Metal Grey T704 - WX3 Панталони со прерамки Metal Grey
Модерни работни панталони со прерамки кои се вклопуваат толку добро како што изгледаат. Направени се..
3.977 ден.4.826 ден.
без ДДВ: 3.370 ден.
-15%
T703 - WX3 Работна јакна Metal Grey T703 - WX3 Работна јакна Metal Grey
Модерна работна јакна која се вклопува толку добро како што изгледа. Направена од издржлива поли-пам..
5.200 ден.6.122 ден.
без ДДВ: 4.407 ден.
-27%
T702 - WX3 Holster панталони Persian Blue T702 - WX3 Holster панталони Persian Blue
Модерни работнички панталони со holster џебови со футрола за доволно простор за чување и безбедност...
3.505 ден.4.770 ден.
без ДДВ: 2.970 ден.
-15%
T701 - WX3 Service панталони Metal Grey
Модерни работнички панталони кои што прилегаат добро како што изгледаат. Направени од изджлива poly-..
4.710 ден.5.541 ден.
без ДДВ: 3.992 ден.
-15%
A146-Arctic Winter Ракавица A146-Arctic Winter Ракавица
Последното откритие ви заштита на рацете. Со премаз од мека нитрилна пена преку 3/4 на ракавицата за..
425 ден.500 ден.
без ДДВ: 360 ден.
-44%
D118-Мантил за еднократна употреба за посетители PP D118-Мантил за еднократна употреба за посетители PP
Достапен во пет големини, овој мантил се носи интензивно во фабрики за преработување на храна, лабор..
72 ден.129 ден.
без ДДВ: 61 ден.
-15%
C465-Contrast бомбер јакна со висока видливост C465-Contrast бомбер јакна со висока видливост
Повеќенаменска и комфорна заштита од сите временски услови. Мобилно утоплување од крзно и на јаката ..
5.440 ден.6.400 ден.
без ДДВ: 4.610 ден.
-15%
S467-Јакна со висока видливост во две бои Traffic S467-Јакна со висока видливост во две бои Traffic
Оваа двобојна јакна има многу пробани и тестирани карактеристики и се нуди во повеќе контрасни комби..
2.650 ден.3.113 ден.
без ДДВ: 2.246 ден.

  • 02/252 00 03
  • 070807332
  • mk@extrabis.com

Extrabis

Ехтрабис © 2022. UKION SHOPS