Outlet

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-45%
A735 - Comfort grip ракавици со високи перформанси портокалова
Дизајнирани да овозможат висок степен на умешност во фаќањето на предметите за работа, обложени се с..
480 ден.880 ден.
без ДДВ: 407 ден.
-22%
A724 - Заштитна Impact Ракавица без постава жолта
Неозначена верзија на A725. Врвна заштита, тешка мултифункционална ракавица со напредна технологија ..
770 ден.990 ден.
без ДДВ: 653 ден.
-38%
HN-17 - Ракавица со полиуретански премаз
Product Features • High feeling and easy grip in the most sensitive works thanks to its polyurethan..
42 ден.68 ден.
без ДДВ: 36 ден.

  • 02/252 00 03
  • 070807332
  • mk@extrabis.com

Extrabis

Ехтрабис © 2023. UKION SHOPS