2885 - Preston работни пантолони темносини
 • 2885 - Preston работни пантолони темносини

2885 - Preston работни пантолони темносини

Производител: Portwest - Ireland
Шифра на производ: 2885
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Големина 28-48:


Овој класичен дизајн е издржлив и удобен со надворешен штеп за професионален изглед вклучува два странични џепови и заден сечен џеп.

Карактеристики

 • Неверојатно траен и цврст
 • пораби пред
 • 3 џебови за голем багаж
 • Вметнат џеб
 • Копчање со копчи
 • Овој симбол означува дека ткаенинате има UPF рејтинг 40+ и блокира 98% од UV зраците кои паѓаат врз облеката


 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

 

Ткаенина на внатрешноста :

 

Kingsmill 65% полиестер 35% памук 245g

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: панталони

 • 02/252 00 03
 • 070807332
 • mk@extrabis.com

Extrabis

Ехтрабис © 2023. UKION SHOPS
Portwest - Ireland 2885 - Preston работни пантолони темносини Овој класичен дизајн е издржлив и удобен со надворешен штеп за професионален изглед вклучува два странични џепови и заден сечен џеп. Карактеристики Неверојатно траен и цврст пораби пред 3 џебови за голем багаж Вметнат џеб Копчање со копчи Овој симбол означува дека ткаенинате има UPF рејтинг 40+ и блокира 98% од UV зраците кои паѓаат врз облеката        .. Category: Product #: 2885 Regular price: 680 ден. 680 Available from: Ехтрабис