Утоплување

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-51%
B123-Thermal Base Layer - блуза со долги ракави B123-Thermal Base Layer - блуза со долги ракави
Блуза со долги ракави која нуди оптимална топлина во секое време. Конструкцијата на материјалот дозв..
440 ден.900 ден.
без ДДВ: 373 ден.
-20%
B121-  Thermal хеланки црни B121-  Thermal хеланки црни
Артикалот B121 обезбедува топлина на долниот дел од телото. Мека мешавина од полиестер и памук која ..
680 ден.854 ден.
без ДДВ: 576 ден.
-59%
B153 - Антибактериска блуза Base Layer Pro сива B153 - Антибактериска блуза Base Layer Pro сива
Base Pro блузата вклучува третман-сребрени јони кој се бори против мирис и ја зголемува долговечност..
440 ден.1.080 ден.
без ДДВ: 373 ден.
-48%
B133-Thermal Base Layer - Блуза со долги ракави B133-Thermal Base Layer - Блуза со долги ракави
Заоблената јака, ниската конструкцијата на рабовите и манжетните на ракавите овозможуваат одлично пр..
540 ден.1.030 ден.
без ДДВ: 458 ден.
-54%
B151 - Антибактериски хеланки Base Pro сиви B151 - Антибактериски хеланки Base Pro сиви
Овие хеланки нудат подобрена термална заштита, ја истиснуваат влагата надвор од телото и миризбата, ..
530 ден.1.160 ден.
без ДДВ: 449 ден.
-28%
B131-Thermal хеланки
Овие нежни хеланки нудат подобрена термичка заштита и исклучителен комфор за време на носењето. Манж..
770 ден.1.065 ден.
без ДДВ: 653 ден.
-38%
TK51 - Софтшел елек
Како лесна алтернатива на јакна, овoј елек е идеален за повеќе работни средини Карактеристики ..
1.920 ден.3.115 ден.
без ДДВ: 1.627 ден.
-29%
S415-Елек за заштита од ладно S415-Елек за заштита од ладно
Елекот Classic нуди дополнителна топлина и заштита при влажно време. Класичен модел со два предни на..
1.750 ден.2.465 ден.
без ДДВ: 1.483 ден.
-56%
S410 - Елек Аран (2XL и 3XL)
Обезбедува заштита и функционалност потребни за работа на отворено во услови со ниски температури и ..
800 ден.1.800 ден.
без ДДВ: 678 ден.
-20%
CQ5067 - Елек Almanzor црн
Мултифункционален работнични елек со внатрешен џеб со велкро патент. -Патент за закопчување на ср..
1.340 ден.1.675 ден.
без ДДВ: 1.136 ден.
-20%
CQ5067 - Елек Almanzor темно сив
Мултифункционален работнични елек со внатрешен џеб со велкро патент. -Патент за закопчување на ср..
1.340 ден.1.675 ден.
без ДДВ: 1.136 ден.
-20%
CQ5067 - Елек Almanzor тегет
Мултифункционален работнични елек со внатрешен џеб со велкро патент. -Патент за закопчување на ср..
1.340 ден.1.675 ден.
без ДДВ: 1.136 ден.
Елек со капуљача
Елекот со капуљача налега иделно и е со одличен квалитет.  Состав: 100% најлон ..
2.200 ден.
без ДДВ: 1.864 ден.

  • 02/252 00 03
  • 070807332
  • mk@extrabis.com

Extrabis

Ехтрабис © 2023. UKION SHOPS