Утоплување

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-51%
B123-Thermal Base Layer - блуза со долги ракави B123-Thermal Base Layer - блуза со долги ракави
Блуза со долги ракави која нуди оптимална топлина во секое време. Конструкцијата на материјалот дозв..
440 ден.900 ден.
без ДДВ: 373 ден.
-20%
B121-  Thermal хеланки црни B121-  Thermal хеланки црни
Артикалот B121 обезбедува топлина на долниот дел од телото. Мека мешавина од полиестер и памук која ..
680 ден.854 ден.
без ДДВ: 576 ден.
-59%
B153 - Антибактериска блуза Base Layer Pro сива B153 - Антибактериска блуза Base Layer Pro сива
Base Pro блузата вклучува третман-сребрени јони кој се бори против мирис и ја зголемува долговечност..
440 ден.1.080 ден.
без ДДВ: 373 ден.
-50%
B133-Thermal Base Layer - Блуза со долги ракави B133-Thermal Base Layer - Блуза со долги ракави
Заоблената јака, ниската конструкцијата на рабовите и манжетните на ракавите овозможуваат одлично пр..
520 ден.1.030 ден.
без ДДВ: 441 ден.
-55%
B151 - Антибактериски хеланки Base Pro сиви B151 - Антибактериски хеланки Base Pro сиви
Овие хеланки нудат подобрена термална заштита, ја истиснуваат влагата надвор од телото и миризбата, ..
520 ден.1.160 ден.
без ДДВ: 441 ден.
-51%
B131-Thermal хеланки
Овие нежни хеланки нудат подобрена термичка заштита и исклучителен комфор за време на носењето. Манж..
520 ден.1.065 ден.
без ДДВ: 441 ден.
TK51 - Софтшел елек
Како лесна алтернатива на јакна, овoј елек е идеален за повеќе работни средини Карактеристики ..
2.960 ден.
без ДДВ: 2.508 ден.
-18%
CQ8414- Armada - Елек Сива/Црна CQ8414- Armada - Елек Сива/Црна
Работнички елек со повеќе џебови, во колор комбинација, со висока јака. - Преден патент со лепе..
1.570 ден.1.925 ден.
без ДДВ: 1.331 ден.
-52%
S418 - Елек со две лица
Цврстата Ripstop ткаенина на елекот S418 го прави цврст и издржлив, а моделот без ракави обезбедува ..
1.090 ден.2.287 ден.
без ДДВ: 924 ден.
-52%
S418 - Елек со две лица
Цврстата Ripstop ткаенина на елекот S418 го прави цврст и издржлив, а моделот без ракави обезбедува ..
1.090 ден.2.287 ден.
без ДДВ: 924 ден.
-29%
S415-Елек за заштита од ладно S415-Елек за заштита од ладно
Елекот Classic нуди дополнителна топлина и заштита при влажно време. Класичен модел со два предни на..
1.750 ден.2.465 ден.
без ДДВ: 1.483 ден.
CQ5067 - Елек Almanzor црн
Мултифункционален работнични елек со внатрешен џеб со велкро патент. -Патент за закопчување на ср..
1.690 ден.
без ДДВ: 1.432 ден.
CQ5067 - Елек Almanzor темно сив
Мултифункционален работнични елек со внатрешен џеб со велкро патент. -Патент за закопчување на ср..
1.690 ден.
без ДДВ: 1.432 ден.
CQ5067 - Елек Almanzor тегет
Мултифункционален работнични елек со внатрешен џеб со велкро патент. -Патент за закопчување на ср..
1.690 ден.
без ДДВ: 1.432 ден.
-21%
Елек со капуљача
Елекот со капуљача налега иделно и е со одличен квалитет.  Состав: 100% најлон ..
1.740 ден.2.200 ден.
без ДДВ: 1.475 ден.

  • 02/252 00 03
  • 070807332
  • mk@extrabis.com

Extrabis

Ехтрабис © 2023. UKION SHOPS