Работно палто

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-19%
T753 - WX3 Eco Hybrid софтшел јакна T753 - WX3 Eco Hybrid софтшел јакна
Модерна софтшел јакна која користи одржливи ткаенини, не пропушта ветар, со водоотпорна и дишлива ме..
3.480 ден.4.280 ден.
без ДДВ: 2.949 ден.
-8%
T752 - WX3 Hybrid Baffle јакна Metal Grey T752 - WX3 Hybrid Baffle јакна Metal Grey
WX3 Baffle јакната има ергономски дизајн кој балансира помеѓу изолацијата и комфорот. Поставените In..
4.950 ден.5.380 ден.
без ДДВ: 4.195 ден.
-28%
TX33 - Hamburg јакна графитно сива TX33 - Hamburg јакна графитно сива
Оваа Hamburg јакна нуди топлина, практичност и модерен дизајн.Има големи џебови во кои може да се см..
1.530 ден.2.130 ден.
без ДДВ: 1.297 ден.
-39%
TX33 - Hamburg јакна Epic Royal
Оваа Hamburg јакна нуди топлина, практичност и модерен дизајн.Има големи џебови во кои може да се см..
1.300 ден.2.130 ден.
без ДДВ: 1.102 ден.
-65%
S862 - Работничкo палто Action темносина
              Ова палто е ..
1.220 ден.3.450 ден.
без ДДВ: 1.034 ден.
-32%
2860 - Класично работничко палто темносино
Ова палот има повеќе џебови за складирање и контраст на бои за подобар дизајн. Еласичната трака на п..
1.080 ден.1.590 ден.
без ДДВ: 915 ден.
-18%
T831-KX3 Neo флис Црна T831-KX3 Neo флис Црна
Техничка работна јакна изработена со нашата уникатна и високо иновативна премиум ткаенина со две лиц..
3.960 ден.4.820 ден.
без ДДВ: 3.356 ден.
-18%
T831-KX3 Neo флис Сива T831-KX3 Neo флис Сива
Техничка работна јакна изработена со нашата уникатна и високо иновативна премиум ткаенина со две лиц..
3.960 ден.4.820 ден.
без ДДВ: 3.356 ден.
-33%
T830 - KX3 Performance Fleece Red Marl T830 - KX3 Performance Fleece Red Marl
Модерна работна јакна изработена од меки плетени ткаенини, осигурувајќи дека откако еднаш ќе ја обле..
2.600 ден.3.900 ден.
без ДДВ: 2.203 ден.
T830-KX3 Performance флис T830-KX3 Performance флис
Модерна работна јакна изработена од меки плетени ткаенини, осигурувајќи дека откако еднаш ќе ја обле..
4.160 ден.
без ДДВ: 3.525 ден.
T750 WX3 Софтшел јакна
Најсовремена јакна, која e отпорна на ветер, водоотпорна и има дишечка мембрана со додадена луксузно..
4.980 ден.
без ДДВ: 4.220 ден.
-5%
T603 PW3-Работна јакна
Оваа модерна стилска работна јакна со мазни линии и суптилни двонасочни облоги се координира со сите..
2.564 ден.2.707 ден.
без ДДВ: 2.173 ден.
-15%
TX60 - Јакна Tagus црна
TX60 артикалот е дизајниран да се справи со стресот и напорот на секојдневна употреба на работното м..
1.550 ден.1.830 ден.
без ДДВ: 1.314 ден.
-15%
TX60 - Јакна Tagus Graphite Grey
TX60 артикалот е дизајниран да се справи со стресот и напорот на секојдневна употреба на работното м..
1.550 ден.1.830 ден.
без ДДВ: 1.314 ден.
-15%
TX60 - Јакна Tagus Dark Navy
TX60 артикалот е дизајниран да се справи со стресот и напорот на секојдневна употреба на работното м..
1.550 ден.1.830 ден.
без ДДВ: 1.314 ден.
-50%
CW10 - Работно палто 100% памук
Оваа современа јакна е дизајнирана да се справува со најпребирливите работи. Долготрајна и практична..
1.200 ден.2.390 ден.
без ДДВ: 1.017 ден.
-50%
CW10 - Работно палто 100% памук CW10 - Работно палто 100% памук
Оваа современа јакна е дизајнирана да се справува со најпребирливите работи. Долготрајна и практична..
1.200 ден.2.390 ден.
без ДДВ: 1.017 ден.
-18%
TX10-Portwest Teho Contrast Палто (црна)
Оваа јакна во модерни контрасни бои е практична и издржлива. Многубројните разноводни карактеристики..
1.550 ден.1.890 ден.
без ДДВ: 1.314 ден.
-18%
TX10-Portwest Teho Contrast Палто (тегет)
Оваа јакна во модерни контрасни бои е практична и издржлива. Многубројните разноводни карактеристики..
1.550 ден.1.890 ден.
без ДДВ: 1.314 ден.
-18%
TX10-Portwest Teho Contrast Палто (сиво)
Оваа јакна во модерни контрасни бои е практична и издржлива. Многубројните разноводни карактеристики..
1.550 ден.1.890 ден.
без ДДВ: 1.314 ден.

  • 02/252 00 03
  • 070807332
  • mk@extrabis.com

Extrabis

Ехтрабис © 2023. UKION SHOPS