Работни мантили

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-16%
C852 - Класичен мантил бел
За инженерска или лабораториска работа, оваа извонредна облека ќе одговара на сите ваши работни бара..
1.870 ден.2.230 ден.
без ДДВ: 1.585 ден.

  • 02/252 00 03
  • 070807332
  • mk@extrabis.com

Extrabis

Ехтрабис © 2023. UKION SHOPS