Работни панталони

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-15%
T801 Cargo Работни панталони (сиви) T801 Cargo Работни панталони (сиви)
Тенки cargo панталони направени од издржлива памучна stretch ткаенина која обезбедува долготрајна уд..
2.920 ден.3.436 ден.
без ДДВ: 2.475 ден.
-18%
T704 - WX3 Панталони со прерамки Metal Grey T704 - WX3 Панталони со прерамки Metal Grey
Модерни работни панталони со прерамки кои се вклопуваат толку добро како што изгледаат. Направени се..
3.977 ден.4.826 ден.
без ДДВ: 3.370 ден.
-27%
T702 - WX3 Holster панталони Persian Blue T702 - WX3 Holster панталони Persian Blue
Модерни работнички панталони со holster џебови со футрола за доволно простор за чување и безбедност...
3.505 ден.4.770 ден.
без ДДВ: 2.970 ден.
-15%
T701 - WX3 Service панталони Metal Grey
Модерни работнички панталони кои што прилегаат добро како што изгледаат. Направени од изджлива poly-..
4.710 ден.5.541 ден.
без ДДВ: 3.992 ден.
-36%
PA9099 - Elide рипстоп панталони (црни и сиви) PA9099 - Elide рипстоп панталони (црни и сиви)
Рипстоп панталони за пешачење и спорт. Многу тенки, слим фит и исклучително удобни за топлите летни ..
1.290 ден.2.030 ден.
без ДДВ: 1.093 ден.
-15%
PA8408 TROOPER панталони сиво/црни PA8408 TROOPER панталони сиво/црни
Долги панталони во колор комбинација. - Удобни и прилагодливи на линијата на телото. - Ластик..
1.730 ден.2.030 ден.
без ДДВ: 1.466 ден.
DX449 - DX4 Работни панталони DX449 - DX4 Работни панталони
Работните панталони DX4 се ергономски дизајниран и користат насочено поставување на динамични 4X str..
5.673 ден.
без ДДВ: 4.808 ден.
DX443 - DX4 Работни панталони
DX4 Service панталоните се дизајнирани за исклучителна удобност, флексибилност и заштита. Направени ..
5.191 ден.
без ДДВ: 4.399 ден.
T802-KX3 Ripstop Панталони
Mодерни работни панталони направени од високо издржлива ripstop ткаенина која се растегнува како што..
4.270 ден.
без ДДВ: 3.619 ден.
T803-KX3 Flexi Панталони металик сива T803-KX3 Flexi Панталони металик сива
Тенки работни панталони кои овозможуваат неверојатен комфор и флексибилност. Засилените панели за ко..
3.475 ден.
без ДДВ: 2.945 ден.
T803-KX3 Flexi Панталони T803-KX3 Flexi Панталони
Тенки работни панталони кои овозможуваат неверојатен комфор и флексибилност. Засилените панели за ко..
3.475 ден.
без ДДВ: 2.945 ден.
-15%
KX343 - KX3 Holster Jogger
Ултра модерни со слим крој дизајн, KX3 Jogger се совршен избор за секој кој сака да изгледа добро до..
4.070 ден.4.787 ден.
без ДДВ: 3.449 ден.
-32%
KX342 - KX3 Holster Denim панталони Indigo KX342 - KX3 Holster Denim панталони Indigo
KX3 Holster Denim панталони нудат трајна и комфорна алтернатива за Вашите работни панталони со отстр..
2.780 ден.4.064 ден.
без ДДВ: 2.356 ден.
-23%
W3176 - Работни панталони со рефлектирачка лента Тегет
Практични пантолони кои се бараат кога е потребна висока видливост. Изработени се од цврста претходн..
1.970 ден.2.546 ден.
без ДДВ: 1.669 ден.
-15%
T801-KX3 Cargo работни панталони(црни)
Тенки cargo панталони направени од издржлива памучна stretch ткаенина која обезбедува долготрајна уд..
2.920 ден.3.436 ден.
без ДДВ: 2.475 ден.
-16%
PA9102 PINTOR  панталони бели за молери/ гипсари PA9102 PINTOR  панталони бели за молери/ гипсари
Долги панталони изработени од издржлив материјал. 2 предни џебови. 1 страничен џеб со капак и велкро..
960 ден.1.140 ден.
без ДДВ: 814 ден.
-35%
TX14 - Кратки пантолони Portwest Texo Contrast темносина
Ги имаат сите карактеристии како и производот TX11, овие кратки пантолони го обединуваат изгледот со..
960 ден.1.485 ден.
без ДДВ: 814 ден.
-35%
TX14 - Кратки пантолони Portwest Texo Contrast сива
Ги имаат сите карактеристии како и производот TX11, овие кратки пантолони го обединуваат изгледот со..
960 ден.1.485 ден.
без ДДВ: 814 ден.
T601-PW3-Работни Панталони
PW3 Работните панталони со мазни линии и стилски рабови нудат одлична работна удобност. Нудат голем ..
2.628 ден.
без ДДВ: 2.227 ден.
PW349 - PW3 Работни кратки панталони сива PW349 - PW3 Работни кратки панталони сива
PW3 Работните кратки панталони се одличен додаток во асортиманот на PW3, комбинирајки функционалност..
1.600 ден.
без ДДВ: 1.356 ден.

  • 02/252 00 03
  • 070807332
  • mk@extrabis.com

Extrabis

Ехтрабис © 2023. UKION SHOPS