Outlet

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-34%
S999 - Работнички комбинезон Euro Work Polycotton темносина S999 - Работнички комбинезон Euro Work Polycotton темносина
Издржлив комбинезон со два џеба на градите, страничен џеб и закопчување на дрикери. Одговара на сите..
1.340 ден.2.030 ден.
без ДДВ: 1.136 ден.
-29%
2802 - Стандарден работнички комбинезон темносин 2802 - Стандарден работнички комбинезон темносин
  Овој комбинезон има џеб на градите со капаче и два странични џебови. Комбинезонот е комфор..
1.350 ден.1.890 ден.
без ДДВ: 1.144 ден.
-52%
TX20 Portwest Texo Contrast Поло маица
Дизајнирана за комфор и издржливост, оваа модерна поло маица е погодна за широка употреба. Врваната ..
360 ден.750 ден.
без ДДВ: 305 ден.
-36%
T820 - KX3 Поло DRY-FIT маица T820 - KX3 Поло DRY-FIT маица
Модерна работна маица со антибактериска завршница и анти-мирис. Оваа брзо сушечка поло маица ќе ве б..
680 ден.1.060 ден.
без ДДВ: 576 ден.
-16%
PA9099 - Elide рипстоп панталони сиви
Рипстоп панталони за пешачење и спорт. Многу тенки, слим фит и исклучително удобни за топлите летни ..
1.340 ден.1.590 ден.
без ДДВ: 1.136 ден.
-60%
B309 - Блузон со патент
Овој класичен дизајн со висока јака и четвртина патент има удобен крој и е пријатен за носење кога с..
780 ден.1.950 ден.
без ДДВ: 661 ден.
-28%
TX33 - Hamburg јакна графитно сива TX33 - Hamburg јакна графитно сива
Оваа Hamburg јакна нуди топлина, практичност и модерен дизајн.Има големи џебови во кои може да се см..
1.530 ден.2.130 ден.
без ДДВ: 1.297 ден.
-39%
TX33 - Hamburg јакна Epic Royal
Оваа Hamburg јакна нуди топлина, практичност и модерен дизајн.Има големи џебови во кои може да се см..
1.300 ден.2.130 ден.
без ДДВ: 1.102 ден.
-65%
S862 - Работничкo палто Action темносина
              Ова палто е ..
1.220 ден.3.450 ден.
без ДДВ: 1.034 ден.
-68%
S571 - Elgin женска јакна 3 во 1 црна S571 - Elgin женска јакна 3 во 1 црна
Класична женска јакна која е струкирана и е наменета за сите четири сезони. Продолжен заден дел и ди..
2.265 ден.7.137 ден.
без ДДВ: 1.919 ден.
-42%
2860 - Класично работничко палто темносино
Ова палот има повеќе џебови за складирање и контраст на бои за подобар дизајн. Еласичната трака на п..
920 ден.1.590 ден.
без ДДВ: 780 ден.
-54%
F282 - Поларен флис женски (црвен)
Овој флис од средна тежина може да се носи како дел од некоја униформа или во слободно време кога е ..
980 ден.2.120 ден.
без ДДВ: 831 ден.
-54%
F205 - Поларен флис (црвен)
Овој флис од средна тежина може да се носи како дел од некоја униформа или во слободно време кога е ..
980 ден.2.120 ден.
без ДДВ: 831 ден.
-32%
KX342 - KX3 Holster Denim панталони Indigo KX342 - KX3 Holster Denim панталони Indigo
KX3 Holster Denim панталони нудат трајна и комфорна алтернатива за Вашите работни панталони со отстр..
2.780 ден.4.064 ден.
без ДДВ: 2.356 ден.
-52%
S418 - Елек со две лица
Цврстата Ripstop ткаенина на елекот S418 го прави цврст и издржлив, а моделот без ракави обезбедува ..
1.090 ден.2.287 ден.
без ДДВ: 924 ден.
-52%
S418 - Елек со две лица
Цврстата Ripstop ткаенина на елекот S418 го прави цврст и издржлив, а моделот без ракави обезбедува ..
1.090 ден.2.287 ден.
без ДДВ: 924 ден.
-56%
S410 - Елек Аран (2XL и 3XL)
Обезбедува заштита и функционалност потребни за работа на отворено во услови со ниски температури и ..
800 ден.1.800 ден.
без ДДВ: 678 ден.
-60%
F180 - Флис/Полар со патент (тегет)
Овој стилски, ултра лесен и мек блузон кој не се гужва е совршен кога се носи самостојно или како де..
500 ден.1.251 ден.
без ДДВ: 424 ден.
-15%
C875 - Burnley панталони со прерамки темносина C875 - Burnley панталони со прерамки темносина
Овие стилски трегер пантолони се достапни во класични работни бои. Опциите за практично складирање в..
980 ден.1.155 ден.
без ДДВ: 831 ден.
-44%
TX37 - Cologne кратки панталони Тегет (M)
Cologne кратките панталони нудат современ изглед искомбиниран со практичност и комфор.Перфектна алте..
900 ден.1.600 ден.
без ДДВ: 763 ден.

  • 02/252 00 03
  • 070807332
  • mk@extrabis.com

Extrabis

Ехтрабис © 2023. UKION SHOPS