Комбинезони

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-34%
S999 - Работнички комбинезон Euro Work Polycotton темносина S999 - Работнички комбинезон Euro Work Polycotton темносина
Издржлив комбинезон со два џеба на градите, страничен џеб и закопчување на дрикери. Одговара на сите..
1.340 ден.2.030 ден.
без ДДВ: 1.136 ден.
C890 - Детски работнички комбинезон Youths темносин C890 - Детски работнички комбинезон Youths темносин
Овој високо функционален комбинезон е извонредно изработен за младите кои се стремат да бидат механи..
1.290 ден.
без ДДВ: 1.093 ден.
-17%
C813 - Комбинезон Liverpool Zip црн C813 - Комбинезон Liverpool Zip црн
Изработен од претходно испрана ткаенина со врвен квалитет која придонесува за професионален изглед н..
1.980 ден.2.390 ден.
без ДДВ: 1.678 ден.
AF73 - Целосен комбинезон огноотпорен Araflame портокалова AF73 - Целосен комбинезон огноотпорен Araflame портокалова
Овој супер лесен комбинезон нуди извонредна заштита од пламен. Araflame ткаенината е мека и дише и д..
15.576 ден.
без ДДВ: 13.200 ден.
-29%
2802 - Стандарден работнички комбинезон темносин 2802 - Стандарден работнички комбинезон темносин
  Овој комбинезон има џеб на градите со капаче и два странични џебови. Комбинезонот е комфор..
1.350 ден.1.890 ден.
без ДДВ: 1.144 ден.

  • 02/252 00 03
  • 070807332
  • mk@extrabis.com

Extrabis

Ехтрабис © 2023. UKION SHOPS