Елеци/ Дуксери

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
SU1070 - Classica Блузон Црн
Блузон со ниска јака, 1X1 ребреста плетка на јаката, манжетни и ластик на половината. Прик..
1.100 ден.
без ДДВ: 932 ден.
SU1070 - Classica Блузон Темно Сива
Блузон со ниска јака, 1X1 ребреста плетка на јаката, манжетни и ластик на половината. Прик..
1.100 ден.
без ДДВ: 932 ден.
-24%
SM1195 LUCIANE Полар/флис црн SM1195 LUCIANE Полар/флис црн
Спортска руно јакна, со висока јака и долги порабени ракави. Џеб со патент на левиот ракав и преден ..
1.390 ден.1.830 ден.
без ДДВ: 1.178 ден.
-24%
SM1195 LUCIANE Полар/флис тегет SM1195 LUCIANE Полар/флис тегет
Спортска руно јакна, со висока јака и долги порабени ракави. Џеб со патент на левиот ракав и преден ..
1.390 ден.1.830 ден.
без ДДВ: 1.178 ден.
PW273 - PW2 блузон црна PW273 - PW2 блузон црна
  Блузонот PW2 е уникатен по својот карактеристичен дизајн, со модерен контрастен панел за г..
1.250 ден.
без ДДВ: 1.059 ден.
-60%
B309 - Блузон со патент
Овој класичен дизајн со висока јака и четвртина патент има удобен крој и е пријатен за носење кога с..
780 ден.1.950 ден.
без ДДВ: 661 ден.
-16%
Artic Полар/флис тегет
Спортскi дуксер со висока јака и долги порабени ракави. Шевови од страните и на градниот кош. С..
1.275 ден.1.510 ден.
без ДДВ: 1.081 ден.
-35%
52.009.11 CHAMP Дуксер темно сив 52.009.11 CHAMP Дуксер темно сив
Шифра: 52.009 Модел: Champ OПИС: Дуксер со кенгурски џеб и капуљача, лента за зајакнување на д..
980 ден.1.500 ден.
без ДДВ: 831 ден.
52.007.11 POLARIS  флис темно сив 52.007.11 POLARIS  флис темно сив
  Дуксер 280г/м2  со преден патента на закопчување од тон во тон. Висока јака и лента з..
1.450 ден.
без ДДВ: 1.229 ден.
TK51 - Софтшел елек
Како лесна алтернатива на јакна, овoј елек е идеален за повеќе работни средини Карактеристики ..
2.960 ден.
без ДДВ: 2.508 ден.
-15%
SS6438 QUEBEC софтшел елек црна боја SS6438 QUEBEC софтшел елек црна боја
  Карактеристики Јакна - елек составена од 2 слоеви. 1.- Патент поставен наопаку во ис..
1.340 ден.1.580 ден.
без ДДВ: 1.136 ден.
-15%
SS6438 QUEBEC софтшел елек темно син SS6438 QUEBEC софтшел елек темно син
  Карактеристики Јакна - елек составена од 2 слоеви. 1.- Патент поставен наопаку во ис..
1.340 ден.1.580 ден.
без ДДВ: 1.136 ден.
-18%
CQ8414- Armada - Елек Сива/Црна CQ8414- Armada - Елек Сива/Црна
Работнички елек со повеќе џебови, во колор комбинација, со висока јака. - Преден патент со лепе..
1.570 ден.1.925 ден.
без ДДВ: 1.331 ден.
-54%
F282 - Поларен флис женски (црвен)
Овој флис од средна тежина може да се носи како дел од некоја униформа или во слободно време кога е ..
980 ден.2.120 ден.
без ДДВ: 831 ден.
-54%
F205 - Поларен флис (црвен)
Овој флис од средна тежина може да се носи како дел од некоја униформа или во слободно време кога е ..
980 ден.2.120 ден.
без ДДВ: 831 ден.
-39%
F205 - Поларен флис  тегет
Овој флис од средна тежина може да се носи како дел од некоја униформа или во слободно време кога е ..
1.290 ден.2.120 ден.
без ДДВ: 1.093 ден.
-36%
F401 - Флис City сива
Модерен дизајн во две бои. Флис од потешка грамажа наменет е за работа или за слободно време. Има дв..
1.580 ден.2.485 ден.
без ДДВ: 1.339 ден.
F400- Поларен флис (FOB) 400гр. црна F400- Поларен флис (FOB) 400гр. црна
Флисот Argyll е се поомилен од сезона во сезона поради неговиот класичен некомплициран дизајн и квал..
1.360 ден.
без ДДВ: 1.153 ден.
-18%
T831-KX3 Neo флис Црна T831-KX3 Neo флис Црна
Техничка работна јакна изработена со нашата уникатна и високо иновативна премиум ткаенина со две лиц..
3.960 ден.4.820 ден.
без ДДВ: 3.356 ден.
-18%
T831-KX3 Neo флис Сива T831-KX3 Neo флис Сива
Техничка работна јакна изработена со нашата уникатна и високо иновативна премиум ткаенина со две лиц..
3.960 ден.4.820 ден.
без ДДВ: 3.356 ден.

  • 02/252 00 03
  • 070807332
  • mk@extrabis.com

Extrabis

Ехтрабис © 2023. UKION SHOPS