Маици

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-36%
TX20 Portwest Texo Contrast Поло маица
Дизајнирана за комфор и издржливост, оваа модерна поло маица е погодна за широка употреба. Врваната ..
480 ден.750 ден.
без ДДВ: 407 ден.
-22%
T720 - WX3 Поло маица црна T720 - WX3 Поло маица црна
Модерна поло маица дизајнирана со активно вклопување користејќи премиум поли-памучна ткаенина која ќ..
988 ден.1.270 ден.
без ДДВ: 837 ден.
-38%
T720 - WX3 Поло маица Persian Blue T720 - WX3 Поло маица Persian Blue
Модерна поло маица дизајнирана со активно вклопување користејќи премиум поли-памучна ткаенина која ќ..
790 ден.1.270 ден.
без ДДВ: 669 ден.
-6%
PO6638 - Star Поло маица темно сива PO6638 - Star Поло маица темно сива
Машка поло маица со кратки ракави. Внатрешни шевови на јаката. 1x1 ребреста плетка на ја..
790 ден.840 ден.
без ДДВ: 669 ден.
-17%
PO6632 - AUSTRAL Поло маица ројал сина PO6632 - AUSTRAL Поло маица ројал сина
Машка поло маица со кратки ракави. Внатрешни шевови на јаката. 1x1 ребреста плетка на ја..
540 ден.650 ден.
без ДДВ: 458 ден.
PO6632 - AUSTRAL Поло маица бела PO6632 - AUSTRAL Поло маица бела
Машка поло маица со кратки ракави. Внатрешни шевови на јаката. 1x1 ребреста плетка на ја..
475 ден.
без ДДВ: 403 ден.
-17%
PO6632 - AUSTRAL Поло маица Navy blue PO6632 - AUSTRAL Поло маица Navy blue
Машка поло маица со кратки ракави. Внатрешни шевови на јаката. 1x1 ребреста плетка на ја..
540 ден.650 ден.
без ДДВ: 458 ден.
-43%
KS51 Поло маица Painters Pro
Оваа современа поло маица е совршено дополнување на колекцијата Portwest Pro. Се карактеризира со ре..
430 ден.750 ден.
без ДДВ: 364 ден.
-34%
DX411 - DX4 маица метро сино DX411 - DX4 маица метро сино
Модерна DX4 маица дизајнирана со активен крој со користење на премиум полиестер и пропиленска ткаени..
840 ден.1.266 ден.
без ДДВ: 712 ден.
-34%
DX411 - DX4 маица Ѕ/Ѕ црна DX411 - DX4 маица Ѕ/Ѕ црна
Модерна DX4 маица дизајнирана со активен крој со користење на премиум полиестер и пропиленска ткаени..
840 ден.1.266 ден.
без ДДВ: 712 ден.
-38%
DX410 - DX4 поло маица црна DX410 - DX4 поло маица црна
Модерна DX4 поло маица дизајнирана со активен крој со користење на премиум полиестер и пропиленска т..
920 ден.1.477 ден.
без ДДВ: 780 ден.
-38%
DX410 - DX4 поло маица метро сино DX410 - DX4 поло маица метро сино
Модерна DX4 поло маица дизајнирана со активен крој со користење на премиум полиестер и пропиленска т..
920 ден.1.477 ден.
без ДДВ: 780 ден.
-15%
CA6627 JAMAICA женска маица црвена CA6627 JAMAICA женска маица црвена
Маица со крој што ја прати линијата на телото, со краток ракав, ниска јака, со 1x1 ребреста плетка, ..
306 ден.360 ден.
без ДДВ: 259 ден.
CA6627 - Jamaica Женска Памучна Маица Бела
Маица со крој што ја прати линијата на телото, со краток ракав, ниска јака, со 1x1 ребреста плетка, ..
270 ден.
без ДДВ: 229 ден.
CA6554 - BEAGLE Памучна маица Црна CA6554 - BEAGLE Памучна маица Црна
Маица со кратки ракави,растеглива ниска јака. Моделот за возрасни е изработен од тубуларна п..
220 ден.
без ДДВ: 186 ден.
CA6554 - BEAGLE Памучна маица Темно Сива CA6554 - BEAGLE Памучна маица Темно Сива
Маица со кратки ракави,растеглива ниска јака. Моделот за возрасни е изработен од тубуларна п..
220 ден.
без ДДВ: 186 ден.
CA6554 - BEAGLE Памучна маица Тегет CA6554 - BEAGLE Памучна маица Тегет
Маица со кратки ракави,растеглива ниска јака. Моделот за возрасни е изработен од тубуларна п..
220 ден.
без ДДВ: 186 ден.
CA6554 - BEAGLE Памучна маица Сива CA6554 - BEAGLE Памучна маица Сива
Маица со кратки ракави,растеглива ниска јака. Моделот за возрасни е изработен од тубуларна п..
220 ден.
без ДДВ: 186 ден.
CA6554 - BEAGLE Памучна маица moonlight blue CA6554 - BEAGLE Памучна маица moonlight blue
Маица со кратки ракави,растеглива ниска јака. Моделот за возрасни е изработен од тубуларна п..
220 ден.
без ДДВ: 186 ден.
-15%
CA6424 - ATOMIC 150 маица црна CA6424 - ATOMIC 150 маица црна
Маица со кратки ракави, со заоблена двослојна јака. Прикриени рабови на јаката и рамената, тубу..
170 ден.200 ден.
без ДДВ: 144 ден.

  • 02/252 00 03
  • 070807332
  • mk@extrabis.com

Extrabis

Ехтрабис © 2023. UKION SHOPS