Работна облека

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-34%
S999 - Работнички комбинезон Euro Work Polycotton темносина S999 - Работнички комбинезон Euro Work Polycotton темносина
Издржлив комбинезон со два џеба на градите, страничен џеб и закопчување на дрикери. Одговара на сите..
1.340 ден.2.030 ден.
без ДДВ: 1.136 ден.
C890 - Детски работнички комбинезон Youths темносин C890 - Детски работнички комбинезон Youths темносин
Овој високо функционален комбинезон е извонредно изработен за младите кои се стремат да бидат механи..
1.290 ден.
без ДДВ: 1.093 ден.
-19%
C852 - Класичен мантил темносина C852 - Класичен мантил темносина
За инженерска или лабораториска работа, оваа извонредна облека ќе одговара на сите ваши работни бара..
1.680 ден.2.078 ден.
без ДДВ: 1.424 ден.
-16%
C852 - Класичен мантил бел
За инженерска или лабораториска работа, оваа извонредна облека ќе одговара на сите ваши работни бара..
1.870 ден.2.230 ден.
без ДДВ: 1.585 ден.
-17%
C813 - Комбинезон Liverpool Zip црн C813 - Комбинезон Liverpool Zip црн
Изработен од претходно испрана ткаенина со врвен квалитет која придонесува за професионален изглед н..
1.980 ден.2.390 ден.
без ДДВ: 1.678 ден.
AF73 - Целосен комбинезон огноотпорен Araflame портокалова AF73 - Целосен комбинезон огноотпорен Araflame портокалова
Овој супер лесен комбинезон нуди извонредна заштита од пламен. Araflame ткаенината е мека и дише и д..
15.576 ден.
без ДДВ: 13.200 ден.
-29%
2802 - Стандарден работнички комбинезон темносин 2802 - Стандарден работнички комбинезон темносин
  Овој комбинезон има џеб на градите со капаче и два странични џебови. Комбинезонот е комфор..
1.350 ден.1.890 ден.
без ДДВ: 1.144 ден.
-15%
T801 Cargo Работни панталони (сиви) T801 Cargo Работни панталони (сиви)
Тенки cargo панталони направени од издржлива памучна stretch ткаенина која обезбедува долготрајна уд..
2.920 ден.3.436 ден.
без ДДВ: 2.475 ден.
-36%
TX20 Portwest Texo Contrast Поло маица
Дизајнирана за комфор и издржливост, оваа модерна поло маица е погодна за широка употреба. Врваната ..
480 ден.750 ден.
без ДДВ: 407 ден.
-28%
T753 - WX3 Eco Hybrid софтшел јакна T753 - WX3 Eco Hybrid софтшел јакна
Модерна софтшел јакна која користи одржливи ткаенини, не пропушта ветар, со водоотпорна и дишлива ме..
2.850 ден.3.940 ден.
без ДДВ: 2.415 ден.
-15%
T752 - WX3 Hybrid Baffle јакна Metal Grey T752 - WX3 Hybrid Baffle јакна Metal Grey
WX3 Baffle јакната има ергономски дизајн кој балансира помеѓу изолацијата и комфорот. Поставените In..
4.950 ден.5.823 ден.
без ДДВ: 4.195 ден.
-22%
T720 - WX3 Поло маица црна T720 - WX3 Поло маица црна
Модерна поло маица дизајнирана со активно вклопување користејќи премиум поли-памучна ткаенина која ќ..
988 ден.1.270 ден.
без ДДВ: 837 ден.
-38%
T720 - WX3 Поло маица Persian Blue T720 - WX3 Поло маица Persian Blue
Модерна поло маица дизајнирана со активно вклопување користејќи премиум поли-памучна ткаенина која ќ..
790 ден.1.270 ден.
без ДДВ: 669 ден.
-18%
T704 - WX3 Панталони со прерамки Metal Grey T704 - WX3 Панталони со прерамки Metal Grey
Модерни работни панталони со прерамки кои се вклопуваат толку добро како што изгледаат. Направени се..
3.977 ден.4.826 ден.
без ДДВ: 3.370 ден.
-15%
T703 - WX3 Работна јакна Metal Grey T703 - WX3 Работна јакна Metal Grey
Модерна работна јакна која се вклопува толку добро како што изгледа. Направена од издржлива поли-пам..
5.200 ден.6.122 ден.
без ДДВ: 4.407 ден.
-27%
T702 - WX3 Holster панталони Persian Blue T702 - WX3 Holster панталони Persian Blue
Модерни работнички панталони со holster џебови со футрола за доволно простор за чување и безбедност...
3.505 ден.4.770 ден.
без ДДВ: 2.970 ден.
-15%
T701 - WX3 Service панталони Metal Grey
Модерни работнички панталони кои што прилегаат добро како што изгледаат. Направени од изджлива poly-..
4.710 ден.5.541 ден.
без ДДВ: 3.992 ден.
-6%
PO6638 - Star Поло маица темно сива PO6638 - Star Поло маица темно сива
Машка поло маица со кратки ракави. Внатрешни шевови на јаката. 1x1 ребреста плетка на ја..
790 ден.840 ден.
без ДДВ: 669 ден.
-17%
PO6632 - AUSTRAL Поло маица ројал сина PO6632 - AUSTRAL Поло маица ројал сина
Машка поло маица со кратки ракави. Внатрешни шевови на јаката. 1x1 ребреста плетка на ја..
540 ден.650 ден.
без ДДВ: 458 ден.
PO6632 - AUSTRAL Поло маица бела PO6632 - AUSTRAL Поло маица бела
Машка поло маица со кратки ракави. Внатрешни шевови на јаката. 1x1 ребреста плетка на ја..
475 ден.
без ДДВ: 403 ден.

  • 02/252 00 03
  • 070807332
  • mk@extrabis.com

Extrabis

Ехтрабис © 2023. UKION SHOPS