Работна облека

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-34%
S999 - Работнички комбинезон Euro Work Polycotton темносина S999 - Работнички комбинезон Euro Work Polycotton темносина
Издржлив комбинезон со два џеба на градите, страничен џеб и закопчување на дрикери. Одговара на сите..
1.340 ден.2.030 ден.
без ДДВ: 1.136 ден.
-16%
C852 - Класичен мантил бел
За инженерска или лабораториска работа, оваа извонредна облека ќе одговара на сите ваши работни бара..
1.870 ден.2.230 ден.
без ДДВ: 1.585 ден.
AF73 - Целосен комбинезон огноотпорен Araflame портокалова AF73 - Целосен комбинезон огноотпорен Araflame портокалова
Овој супер лесен комбинезон нуди извонредна заштита од пламен. Araflame ткаенината е мека и дише и д..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
-29%
2802 - Стандарден работнички комбинезон темносин 2802 - Стандарден работнички комбинезон темносин
  Овој комбинезон има џеб на градите со капаче и два странични џебови. Комбинезонот е комфор..
1.350 ден.1.890 ден.
без ДДВ: 1.144 ден.
-25%
T801 Cargo Работни панталони (сиви) T801 Cargo Работни панталони (сиви)
Тенки cargo панталони направени од издржлива памучна stretch ткаенина која обезбедува долготрајна уд..
2.580 ден.3.436 ден.
без ДДВ: 2.186 ден.
Поло маица 100% памук - црвена Поло маица 100% памук - црвена
Поло маица со кратки ракави од 100% памук,лесна мека и пријатна за топлите летни денови. Шиена од..
650 ден.
без ДДВ: 551 ден.
Поло маица 100% памук - тегет Поло маица 100% памук - тегет
Поло маица со кратки ракави од 100% памук,лесна мека и пријатна за топлите летни денови. Шиена од..
650 ден.
без ДДВ: 551 ден.
Поло маица 100% памук - сина Поло маица 100% памук - сина
Поло маица со кратки ракави од 100% памук,лесна мека и пријатна за топлите летни денови. Шиена од..
650 ден.
без ДДВ: 551 ден.
Поло маица 100% памук - пепеласто сива Поло маица 100% памук - пепеласто сива
Поло маица со кратки ракави од 100% памук,лесна мека и пријатна за топлите летни денови. Шиена од..
650 ден.
без ДДВ: 551 ден.
Поло маица 100% памук - бела Поло маица 100% памук - бела
Поло маица со кратки ракави од 100% памук,лесна мека и пријатна за топлите летни денови. Шиена од..
590 ден.
без ДДВ: 500 ден.
-52%
TX20 Portwest Texo Contrast Поло маица
Дизајнирана за комфор и издржливост, оваа модерна поло маица е погодна за широка употреба. Врваната ..
360 ден.750 ден.
без ДДВ: 305 ден.
-36%
T820 - KX3 Поло DRY-FIT маица T820 - KX3 Поло DRY-FIT маица
Модерна работна маица со антибактериска завршница и анти-мирис. Оваа брзо сушечка поло маица ќе ве б..
680 ден.1.060 ден.
без ДДВ: 576 ден.
-19%
T753 - WX3 Eco Hybrid софтшел јакна T753 - WX3 Eco Hybrid софтшел јакна
Модерна софтшел јакна која користи одржливи ткаенини, не пропушта ветар, со водоотпорна и дишлива ме..
3.480 ден.4.280 ден.
без ДДВ: 2.949 ден.
-8%
T752 - WX3 Hybrid Baffle јакна Metal Grey T752 - WX3 Hybrid Baffle јакна Metal Grey
WX3 Baffle јакната има ергономски дизајн кој балансира помеѓу изолацијата и комфорот. Поставените In..
4.950 ден.5.380 ден.
без ДДВ: 4.195 ден.
T720 - WX3 Поло маица црна T720 - WX3 Поло маица црна
Модерна поло маица дизајнирана со активно вклопување користејќи премиум поли-памучна ткаенина која ќ..
1.280 ден.
без ДДВ: 1.085 ден.
-27%
T720 - WX3 Поло маица Persian Blue T720 - WX3 Поло маица Persian Blue
Модерна поло маица дизајнирана со активно вклопување користејќи премиум поли-памучна ткаенина која ќ..
930 ден.1.280 ден.
без ДДВ: 788 ден.
-69%
T620 - PW3 Flex Shell јакна црна T620 - PW3 Flex Shell јакна црна
Карактеристики Направена од трајна дишлива ткаенина отпорна на ветер и вода Странични џебови..
1.420 ден.4.514 ден.
без ДДВ: 1.203 ден.
-24%
PO6638 - Star Поло маица темно сива PO6638 - Star Поло маица темно сива
Машка поло маица со кратки ракави. Внатрешни шевови на јаката. 1x1 ребреста плетка на ја..
640 ден.840 ден.
без ДДВ: 542 ден.
-12%
PO6632 - AUSTRAL Поло маица црна PO6632 - AUSTRAL Поло маица црна
Машка поло маица со кратки ракави. Внатрешни шевови на јаката. 1x1 ребреста плетка на ја..
570 ден.650 ден.
без ДДВ: 483 ден.
-12%
PO6632 - AUSTRAL Поло маица црвена PO6632 - AUSTRAL Поло маица црвена
Машка поло маица со кратки ракави. Внатрешни шевови на јаката. 1x1 ребреста плетка на ја..
570 ден.650 ден.
без ДДВ: 483 ден.

  • 02/252 00 03
  • 070807332
  • mk@extrabis.com

Extrabis

Ехтрабис © 2023. UKION SHOPS