Производи на акција

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-14%
 5600 DAMPER Пончо Кабаница  5600 DAMPER Пончо Кабаница
Водоотпорна пончо кабаница за возрасни со качулка и отвори за рацете. Доаѓа со футрола. Топлински..
300 ден.350 ден.
без ДДВ: 254 ден.
-14%
 5600 DAMPER Пончо Кабаница  5600 DAMPER Пончо Кабаница
Водоотпорна пончо кабаница за возрасни со качулка и отвори за рацете. Доаѓа со футрола. Топлински..
300 ден.350 ден.
без ДДВ: 254 ден.
-31%
 757-N-ABEK1P3 ФИЛТЕР за маска 757, 762 и 732  757-N-ABEK1P3 ФИЛТЕР за маска 757, 762 и 732
Филтерот се состои од два главни дела: - Филтер против гасови и пареи. Изработен е од пластика со ..
500 ден.725 ден.
без ДДВ: 424 ден.
-13%
 S765 - 5 во 1 јакна со висока видливост Essential жолта  S765 - 5 во 1 јакна со висока видливост Essential жолта
Овој врвен 5-во-1 систем на јакни е прилагодлив за секоја работна ситуација. Надворешното палто има ..
5.980 ден.6.900 ден.
без ДДВ: 5.068 ден.
-29%
2802 - Стандарден работнички комбинезон темносин 2802 - Стандарден работнички комбинезон темносин
  Овој комбинезон има џеб на градите со капаче и два странични џебови. Комбинезонот е комфор..
1.350 ден.1.890 ден.
без ДДВ: 1.144 ден.
-32%
2860 - Класично работничко палто темносино
Ова палот има повеќе џебови за складирање и контраст на бои за подобар дизајн. Еласичната трака на п..
1.080 ден.1.590 ден.
без ДДВ: 915 ден.
-30%
2885 - Preston работни пантолони темносини 2885 - Preston работни пантолони темносини
Овој класичен дизајн е издржлив и удобен со надворешен штеп за професионален изглед вклучува два стр..
680 ден.973 ден.
без ДДВ: 576 ден.
-18%
3H174V PANAREA S1P SRC ESD -Заштитни кондури (само број 42)
Low shoe, suede back leather thickness 1,8-2,0 mm. Highly perspiring and abrasion resistant fabric ..
3.100 ден.3.760 ден.
без ДДВ: 2.627 ден.
-18%
3H192ER MYKONOS S1P SRC -Заштитни кондури (само број 42)
Low shoe, perspiring and abrasion resistant technical fabric and anti-scratch back leather WRU thick..
4.190 ден.5.100 ден.
без ДДВ: 3.551 ден.
-18%
3R022E FLOW SB FO E P CI WRU SRC -Заштитни кондури (само број 42)
Low shoe, suede back leather and WRU anti-scratch leather thickness 1,8-2,0 mm. Perspiring and abra..
3.370 ден.4.100 ден.
без ДДВ: 2.856 ден.
-42%
420 Автоматска маска за заварување
The welding helmet mod. 420 can be used for all types of welding processes as of 5 amperes (MIG..
2.130 ден.3.700 ден.
без ДДВ: 1.805 ден.
-34%
5-RS Шлем (бел) 5-RS Шлем (бел)
The Climax 5-RS safety helmet has been designed and manufactured to ensure optimal impact protection..
145 ден.220 ден.
без ДДВ: 123 ден.
-35%
52.009.11 CHAMP Дуксер темно сив 52.009.11 CHAMP Дуксер темно сив
Шифра: 52.009 Модел: Champ OПИС: Дуксер со кенгурски џеб и капуљача, лента за зајакнување на д..
980 ден.1.500 ден.
без ДДВ: 831 ден.
-12%
732 - Целосна маска за лице (без филтер) 732 - Целосна маска за лице (без филтер)
Целосна маска за лице направена од силикон. Филтрите се прицврстени на маската со бајонет ..
3.820 ден.4.330 ден.
без ДДВ: 3.237 ден.
-15%
757 Полу маска (без филтер) 757 Полу маска (без филтер)
Полу маска  направена од силикон. Филтрите се прицврстени на маската со бајонет систем. Л..
850 ден.1.003 ден.
без ДДВ: 720 ден.
-25%
762-S Полу маска 762-S Полу маска
Полу маска  направена од силикон.Филтрите се прицврстени на маската со бајонет систем. ..
730 ден.970 ден.
без ДДВ: 619 ден.
-16%
82149-11 URBAN CAPRI -Заштитни кондури 82149-11 URBAN CAPRI -Заштитни кондури
Кожни италијански чевли со композитна капа, исклучително удобни и трајни.  EN ISO 20345:2011..
2.800 ден.3.350 ден.
без ДДВ: 2.373 ден.
-7%
82151-00L - URBAN CANTU S3 SRC -Заштитни кондури 82151-00L - URBAN CANTU S3 SRC -Заштитни кондури
EN ISO 20345:2011 Line: urban cantu Upper: Drummed leather Hydro 1,8-2,0 mm Lining:&n..
2.600 ден.2.808 ден.
без ДДВ: 2.203 ден.
-15%
90378 - AUCKLAND 02 SRC ESD 90378 - AUCKLAND 02 SRC ESD
Upper: Dgtex.Airy, no ladder, WRU H.T. textile, MIcroFiber Suede with Pro-tech SXT light Airy, ..
5.230 ден.6.140 ден.
без ДДВ: 4.432 ден.
-15%
94378 - Заштитни патики S3 94378 - Заштитни патики S3
EN ISO 20345:2011 Line: Skipper Upper: Dgtex.Airy, no ladder, H.T. textile Lining:&nb..
5.870 ден.6.900 ден.
без ДДВ: 4.975 ден.

  • 02/252 00 03
  • 070807332
  • mk@extrabis.com

Extrabis

Ехтрабис © 2023. UKION SHOPS