Outlet

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-52%
TX20 Portwest Texo Contrast Поло маица
Дизајнирана за комфор и издржливост, оваа модерна поло маица е погодна за широка употреба. Врваната ..
360 ден.750 ден.
без ДДВ: 305 ден.
-36%
T820 - KX3 Поло DRY-FIT маица T820 - KX3 Поло DRY-FIT маица
Модерна работна маица со антибактериска завршница и анти-мирис. Оваа брзо сушечка поло маица ќе ве б..
680 ден.1.060 ден.
без ДДВ: 576 ден.
-54%
S546-Ultrasonic Tunnel Јакнa (Металик сива) S546-Ultrasonic Tunnel Јакнa (Металик сива)
Јакната Ultrasonic Tunnel обезбедува извонредна топлина и изолација. Овој модел користи револуционер..
1.750 ден.3.800 ден.
без ДДВ: 1.483 ден.
-54%
S546-Ultrasonic Tunnel Јакнa (Маслинесто зелена) S546-Ultrasonic Tunnel Јакнa (Маслинесто зелена)
Јакната Ultrasonic Tunnel обезбедува извонредна топлина и изолација. Овој модел користи револуционер..
1.750 ден.3.800 ден.
без ДДВ: 1.483 ден.
-46%
S545 - Aspen Baffle женска јакна црна S545 - Aspen Baffle женска јакна црна
Со лесна Insulatex термална изолација, јакната за жени Аspen нуди допадлив крој и ултра меко, водоот..
2.050 ден.3.800 ден.
без ДДВ: 1.737 ден.
-60%
B309 - Блузон со патент
Овој класичен дизајн со висока јака и четвртина патент има удобен крој и е пријатен за носење кога с..
780 ден.1.950 ден.
без ДДВ: 661 ден.
-38%
B1018 - Патики К - UP O2 SRC ESD (без заштита, водоотпорни) B1018 - Патики К - UP O2 SRC ESD (без заштита, водоотпорни)
Карактеристики Надкапа за поголема отпорност на абразија i-daptive® Technology ја намалува е..
4.980 ден.7.990 ден.
без ДДВ: 4.220 ден.
-35%
B1009 - Патики K - twist О1 SRC (без заштита) B1009 - Патики K - twist О1 SRC (без заштита)
Карактеристики Надкапа за поголема отпорност на абразија Безшевно дишливо текстилно горниште..
5.080 ден.7.810 ден.
без ДДВ: 4.305 ден.
-53%
TK50 - Јакна софтшел со мека внатрешност црна
Ова модерна и иновативна јакна е отпорна на ветер, водоотпорна и има внатрешност што се спојува со..
1.920 ден.4.109 ден.
без ДДВ: 1.627 ден.
-53%
TK50 - Јакна софтшел со мека внатрешност Сива
Ова модерна и иновативна јакна е отпорна на ветер, водоотпорна и има внатрешност што се спојува со..
1.920 ден.4.109 ден.
без ДДВ: 1.627 ден.
-53%
TK50 - Јакна софтшел со мека внатрешност Navy TK50 - Јакна софтшел со мека внатрешност Navy
Ова модерна и иновативна јакна е отпорна на ветер, водоотпорна и има внатрешност што се спојува со..
1.920 ден.4.109 ден.
без ДДВ: 1.627 ден.
-48%
TK40 - Oregon Mашка софтшел јакна црна
Одличниот стајлинг и ткаенина се основа на овој модерен софтшел. Јакната се состои од два страничн..
1.920 ден.3.672 ден.
без ДДВ: 1.627 ден.
-54%
F282 - Поларен флис женски (црвен)
Овој флис од средна тежина може да се носи како дел од некоја униформа или во слободно време кога е ..
980 ден.2.120 ден.
без ДДВ: 831 ден.
-54%
F205 - Поларен флис (црвен)
Овој флис од средна тежина може да се носи како дел од некоја униформа или во слободно време кога е ..
980 ден.2.120 ден.
без ДДВ: 831 ден.
-39%
T831-KX3 Neo флис Црна T831-KX3 Neo флис Црна
Техничка работна јакна изработена со нашата уникатна и високо иновативна премиум ткаенина со две лиц..
2.960 ден.4.820 ден.
без ДДВ: 2.508 ден.
-39%
T831-KX3 Neo флис Сива T831-KX3 Neo флис Сива
Техничка работна јакна изработена со нашата уникатна и високо иновативна премиум ткаенина со две лиц..
2.960 ден.4.820 ден.
без ДДВ: 2.508 ден.
-33%
T830 - KX3 Performance Fleece Red Marl T830 - KX3 Performance Fleece Red Marl
Модерна работна јакна изработена од меки плетени ткаенини, осигурувајќи дека откако еднаш ќе ја обле..
2.600 ден.3.900 ден.
без ДДВ: 2.203 ден.
-56%
S410 - Елек Аран (2XL и 3XL)
Обезбедува заштита и функционалност потребни за работа на отворено во услови со ниски температури и ..
800 ден.1.800 ден.
без ДДВ: 678 ден.
-35%
B1008 - Патики K- YOUNG O1 SRC (без заштита) B1008 - Патики K- YOUNG O1 SRC (без заштита)
Features Men’s width Women’s width Hydrocarbons resistant Shock absorption in the heel r..
4.960 ден.7.630 ден.
без ДДВ: 4.203 ден.
-60%
F180 - Флис/Полар со патент (тегет)
Овој стилски, ултра лесен и мек блузон кој не се гужва е совршен кога се носи самостојно или како де..
500 ден.1.251 ден.
без ДДВ: 424 ден.

  • 02/252 00 03
  • 070807332
  • mk@extrabis.com

Extrabis

Ехтрабис © 2023. UKION SHOPS