ТОТАЛНА ЛИКВИДАЦИЈА

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-34%
S999 - Работнички комбинезон Euro Work Polycotton темносина S999 - Работнички комбинезон Euro Work Polycotton темносина
Издржлив комбинезон со два џеба на градите, страничен џеб и закопчување на дрикери. Одговара на сите..
1.340 ден.2.030 ден.
без ДДВ: 1.136 ден.
-29%
2802 - Стандарден работнички комбинезон темносин 2802 - Стандарден работнички комбинезон темносин
  Овој комбинезон има џеб на градите со капаче и два странични џебови. Комбинезонот е комфор..
1.350 ден.1.890 ден.
без ДДВ: 1.144 ден.
-60%
B309 - Блузон со патент
Овој класичен дизајн со висока јака и четвртина патент има удобен крој и е пријатен за носење кога с..
780 ден.1.950 ден.
без ДДВ: 661 ден.
-32%
 757-N-ABEK1P3 ФИЛТЕР за маска 757, 762 и 732  757-N-ABEK1P3 ФИЛТЕР за маска 757, 762 и 732
Филтерот се состои од два главни дела: - Филтер против гасови и пареи. Изработен е од пластика со ..
492 ден.725 ден.
без ДДВ: 417 ден.
-28%
TX33 - Hamburg јакна графитно сива TX33 - Hamburg јакна графитно сива
Оваа Hamburg јакна нуди топлина, практичност и модерен дизајн.Има големи џебови во кои може да се см..
1.530 ден.2.130 ден.
без ДДВ: 1.297 ден.
-39%
TX33 - Hamburg јакна Epic Royal
Оваа Hamburg јакна нуди топлина, практичност и модерен дизајн.Има големи џебови во кои може да се см..
1.300 ден.2.130 ден.
без ДДВ: 1.102 ден.
-54%
F282 - Поларен флис женски (црвен)
Овој флис од средна тежина може да се носи како дел од некоја униформа или во слободно време кога е ..
980 ден.2.120 ден.
без ДДВ: 831 ден.
-54%
F205 - Поларен флис (црвен)
Овој флис од средна тежина може да се носи како дел од некоја униформа или во слободно време кога е ..
980 ден.2.120 ден.
без ДДВ: 831 ден.
-38%
757 Полу маска (без филтер) 757 Полу маска (без филтер)
Полу маска  направена од силикон. Филтрите се прицврстени на маската со бајонет систем. Л..
701 ден.1.130 ден.
без ДДВ: 594 ден.
-56%
S410 - Елек Аран (2XL и 3XL)
Обезбедува заштита и функционалност потребни за работа на отворено во услови со ниски температури и ..
800 ден.1.800 ден.
без ДДВ: 678 ден.
-60%
Himalaya - Флис/Полар со патент (црн)
Овој стилски, ултра лесен и мек блузон кој не се гужва е совршен кога се носи самостојно или како де..
500 ден.1.251 ден.
без ДДВ: 424 ден.
-60%
F180 - Флис/Полар со патент (тегет)
Овој стилски, ултра лесен и мек блузон кој не се гужва е совршен кога се носи самостојно или како де..
500 ден.1.251 ден.
без ДДВ: 424 ден.
-28%
B912 - Водоотпорна торба 60L жолта
Обезбедувајќи издржлива одбрана против водата и елементите, оваа цврста и издржлива торба е сигурна ..
850 ден.1.180 ден.
без ДДВ: 720 ден.
-34%
5-RS Шлем (бел) 5-RS Шлем (бел)
The Climax 5-RS safety helmet has been designed and manufactured to ensure optimal impact protection..
145 ден.220 ден.
без ДДВ: 123 ден.
-46%
5-RG Шлем со тркалце за прилагодување (бел) 5-RG Шлем со тркалце за прилагодување (бел)
The Climax 5-RG safety helmet has been designed and manufactured to ensure optimal impact protection..
195 ден.362 ден.
без ДДВ: 165 ден.
-34%
420 Автоматска маска за заварување
The welding helmet mod. 420 can be used for all types of welding processes as of 5 amperes (MIG..
2.460 ден.3.700 ден.
без ДДВ: 2.085 ден.
-34%
FC25 Заштитни патики со композитна капа S3 teal
Portwest продолжува да носи уникатни и стилски дизајни без да се загрозат EN стандардите. Висококвал..
2.600 ден.3.965 ден.
без ДДВ: 2.203 ден.
-34%
FC25 Заштитни патики со композитна капа S3
Portwest продолжува да носи уникатни и стилски дизајни без да се загрозат EN стандардите. Висококвал..
2.600 ден.3.965 ден.
без ДДВ: 2.203 ден.
-24%
FT25 Steelite Aire Заштитни патики S1P SRC
Стилска, ултра модерена плетена ткаенина на горниот дел со удобна гума со двојна густина за целоднев..
1.600 ден.2.100 ден.
без ДДВ: 1.356 ден.
-15%
C875 - Burnley панталони со прерамки темносина C875 - Burnley панталони со прерамки темносина
Овие стилски трегер пантолони се достапни во класични работни бои. Опциите за практично складирање в..
980 ден.1.155 ден.
без ДДВ: 831 ден.

  • 02/252 00 03
  • 070807332
  • mk@extrabis.com

Extrabis

Ехтрабис © 2023. UKION SHOPS