Заварување /Огноотпорно

Подобри го барањето

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
FR50 - Анти-статик огноотпорен комбинезон портокалова FR50 - Анти-статик огноотпорен комбинезон портокалова
Комбинезонот е идеален за потребите на нафтената индустрија. Изработен е од огноотпорна ткаенина со ..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
FR21 - Огноотпорен екстра лесен анти-статик комбинезон  темносина FR21 - Огноотпорен екстра лесен анти-статик комбинезон  темносина
Овај комбинезон е идеален за многу топлите работни средини, особено во поморската индустрија. Изаабо..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
BZ30 - Bizweld панталони за заварувачи
Дизајнирани да дадат максимална заштита и удобност на корисникот, Bizweld пантолоните ќе ве заштитат..
2.607 ден.
без ДДВ: 2.209 ден.
BIZ2 - Bizweld палто за заварувачи
Bizweld палтото за заварувачи обезбедува целосна заштита и комфор при заварување и брусење. Карак..
3.082 ден.
без ДДВ: 2.612 ден.
-15%
BIZ1 - Bizweld комбинезон за заварување
Прогласен за број еден омилен комбинезон во заварувачката индустрија, нашиот најдобро продаван Bizwe..
5.125 ден.6.030 ден.
без ДДВ: 4.343 ден.
AF73 - Целосен комбинезон огноотпорен Araflame портокалова AF73 - Целосен комбинезон огноотпорен Araflame портокалова
Овој супер лесен комбинезон нуди извонредна заштита од пламен. Araflame ткаенината е мека и дише и д..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
-15%
SW32 - Кожни прекривки за чевли
Покривка со врвен квалитет за чизми изработена од кравја кожа. Цврст материјал кој ги штити нозете и..
1.031 ден.1.213 ден.
без ДДВ: 874 ден.
-8%
SW20-Кожни ракави за заварување
Ракавици за заварување од говедска кожа кои се шиени со Para-aramid конец. Создадени се да ја заштит..
850 ден.920 ден.
без ДДВ: 720 ден.
SW10-Престилка од кожа за заварување
Престилка која е изработена од говедска кожа која е сошиена со конец Para-aramid. Пленот го штити то..
1.322 ден.
без ДДВ: 1.120 ден.
-42%
420 Автоматска маска за заварување
The welding helmet mod. 420 can be used for all types of welding processes as of 5 amperes (MIG..
2.130 ден.3.700 ден.
без ДДВ: 1.805 ден.
-40%
CW12 - Панталони со прерамки 100% памук
Овој модел ги има сите победнички карактеристики како многубројни џепови и еластичност во струкот.Со..
1.650 ден.2.750 ден.
без ДДВ: 1.398 ден.
-40%
CW12 - Панталони со прерамки 100% памук CW12 - Панталони со прерамки 100% памук
Овој модел ги има сите победнички карактеристики како многубројни џепови и еластичност во струкот.Со..
1.650 ден.2.750 ден.
без ДДВ: 1.398 ден.
-50%
CW10 - Работно палто 100% памук CW10 - Работно палто 100% памук
Оваа современа јакна е дизајнирана да се справува со најпребирливите работи. Долготрајна и практична..
1.200 ден.2.390 ден.
без ДДВ: 1.017 ден.
-50%
CW10 - Работно палто 100% памук
Оваа современа јакна е дизајнирана да се справува со најпребирливите работи. Долготрајна и практична..
1.200 ден.2.390 ден.
без ДДВ: 1.017 ден.
-14%
A520A Ракавици за ТИГ заварување од козја кожа A520A Ракавици за ТИГ заварување од козја кожа
Ултимативна ракавица за умешно заварување. Мека, флексибилна дланка од козја кожа со манжетна од цвр..
340 ден.395 ден.
без ДДВ: 288 ден.
Ракавици за заварување
14инчи  ракавица од говедска кожа со еден дел на опачината и целосно памучна основа за комфор. ..
495 ден.
без ДДВ: 419 ден.

  • 02/252 00 03
  • 070807332
  • mk@extrabis.com

Extrabis

Ехтрабис © 2023. UKION SHOPS