Обувки со заштитна капа

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-11%
94405-00 AUCKLAND HIGH S3 - SRC ESD A Заштитни патики 94405-00 AUCKLAND HIGH S3 - SRC ESD A Заштитни патики
EN ISO 20345:2011 Line: Skipper Upper: No ladder, High Tenacity textile, WR Lining:&n..
4.807 ден.5.384 ден.
без ДДВ: 4.074 ден.
B0609 - Rafting B0609 - Rafting
Карактеристики Антистатички обувки Водонепропустлив горен дел 100% без метал 200 џули от..
5.709 ден.
без ДДВ: 4.838 ден.
-15%
B1210 - I-ROBOX B1210 - I-ROBOX
Карактеристики Надкапа за поголема отпорност на абразија Ватирани јака за дополнителна удобн..
5.610 ден.6.600 ден.
без ДДВ: 4.754 ден.
-15%
B0677 - Marathon црна/сина B0677 - Marathon црна/сина
Карактеристики Антистатички обувки Водонепропустлив горен дел 100% без метал 200 џули от..
5.810 ден.6.835 ден.
без ДДВ: 4.924 ден.
-15%
B0883 - Be Jetty Top B0883 - Be Jetty Top
Карактеристики Антистатички обувки Водонепропустлив горен дел Без метал 200 џули отпорна..
4.995 ден.5.875 ден.
без ДДВ: 4.233 ден.
-15%
B0866 - Be-Jetty B0866 - Be-Jetty
Карактеристики Антистатички обувки Водонепропустлив горен дел 100% без метал 200 џули от..
4.860 ден.5.708 ден.
без ДДВ: 4.119 ден.
-12%
B1006 - K-Balance
Карактеристики Антистатички обувки 200 џули отпорна капа Ѓон отпорен на пробивање Шок ап..
6.330 ден.7.180 ден.
без ДДВ: 5.364 ден.
-12%
B1005 - K-Trek
Карактеристики Ортопедски направен по мерка на подножјето, во согласност со европските норми D..
7.880 ден.8.930 ден.
без ДДВ: 6.678 ден.
-12%
B1005 - K-Jump
Карактеристики Ортопедски направен по мерка на подножјето, во согласност со европските норми D..
7.880 ден.8.930 ден.
без ДДВ: 6.678 ден.
-25%
B1004 - K-Step/K-Speed/K-Move Yellow
Карактеристики Ортопедски направен по мерка на подножјето, во согласност со европските норми D..
6.374 ден.8.500 ден.
без ДДВ: 5.402 ден.
-25%
B1004 - K-Step/K-Speed/K-Move Orange B1004 - K-Step/K-Speed/K-Move Orange
Карактеристики Ортопедски направен по мерка на подножјето, во согласност со европските норми D..
6.374 ден.8.500 ден.
без ДДВ: 5.402 ден.
-25%
B1004 - K-Step/K-Speed/K-Move Blue B1004 - K-Step/K-Speed/K-Move Blue
Карактеристики Ортопедски направен по мерка на подножјето, во согласност со европските норми D..
6.374 ден.8.500 ден.
без ДДВ: 5.402 ден.
B1001 - K-Road Top
Карактеристики Антистатички обувки Водонепропустлив горен дел 200 џули отпорна капа Ѓон ..
9.078 ден.
без ДДВ: 7.693 ден.
-15%
B0169 - Greenwich Заштитни патики S3 by Base B0169 - Greenwich Заштитни патики S3 by Base
Smart Најдобар однос квалитет-цена, за убави чевли кои ќе одговорат на секоја потреба. Base ..
4.315 ден.5.075 ден.
без ДДВ: 3.657 ден.
-15%
B0163 Colloseum - Заштитни патики S1P B0163 Colloseum - Заштитни патики S1P
Smart Најдобар однос квалитет-цена, за убави чевли кои ќе одговорат на секоја потреба. Base ..
3.310 ден.3.894 ден.
без ДДВ: 2.805 ден.
-34%
FC25 Заштитни патики со композитна капа S3
Portwest продолжува да носи уникатни и стилски дизајни без да се загрозат EN стандардите. Висококвал..
2.600 ден.3.965 ден.
без ДДВ: 2.203 ден.
-24%
FT25 Steelite Aire Заштитни патики S1P SRC
Стилска, ултра модерена плетена ткаенина на горниот дел со удобна гума со двојна густина за целоднев..
1.600 ден.2.100 ден.
без ДДВ: 1.356 ден.
-17%
94378 - Заштитни патики S3 94378 - Заштитни патики S3
EN ISO 20345:2011 Line: Skipper Upper: Dgtex.Airy, no ladder, H.T. textile Lining:&nb..
5.350 ден.6.420 ден.
без ДДВ: 4.534 ден.
-16%
TO880BP STRAUSS S3 SRC -Заштитни кондури
High shoe, water-resistant WRU leather thickness 1,8-2,0 mm. Perspiring and abrasion resistant fabr..
2.350 ден.2.795 ден.
без ДДВ: 1.992 ден.
-16%
TO068D GRANADA S3 SRC -Заштитни кондури
High shoe, WRU back leather thickness 1,8-2,0 mm. Perspiring and abrasion resistant fabric lining. ..
2.900 ден.3.440 ден.
без ДДВ: 2.458 ден.

  • 02/252 00 03
  • 070807332
  • mk@extrabis.com

Extrabis

Ехтрабис © 2022. UKION SHOPS