Заштитни гумени чизми

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-15%
M215 - Гумени чизми Segur Amarilla S5 SRC Антистатички Жолта
The Foca Segur is equipped with a toe cap that protects the foot against falling objects of up to 25..
1.425 ден.1.673 ден.
без ДДВ: 1.208 ден.

  • 02/252 00 03
  • 070807332
  • mk@extrabis.com

Extrabis

Ехтрабис © 2023. UKION SHOPS