Патики без заштита

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-38%
B1018 - Патики К - UP O2 SRC ESD (без заштита, водоотпорни) B1018 - Патики К - UP O2 SRC ESD (без заштита, водоотпорни)
Карактеристики Надкапа за поголема отпорност на абразија i-daptive® Technology ја намалува е..
4.980 ден.7.990 ден.
без ДДВ: 4.220 ден.
-30%
B1009 - Патики K - twist О1 SRC (без заштита) B1009 - Патики K - twist О1 SRC (без заштита)
Карактеристики Надкапа за поголема отпорност на абразија Безшевно дишливо текстилно горниште..
5.470 ден.7.810 ден.
без ДДВ: 4.636 ден.
-30%
B1008 - Патики K- YOUNG O1 SRC (без заштита) B1008 - Патики K- YOUNG O1 SRC (без заштита)
Features Men’s width Women’s width Hydrocarbons resistant Shock absorption in the heel r..
5.340 ден.7.630 ден.
без ДДВ: 4.525 ден.
-15%
90378 - AUCKLAND 02 SRC ESD 90378 - AUCKLAND 02 SRC ESD
Upper: Dgtex.Airy, no ladder, WRU H.T. textile, MIcroFiber Suede with Pro-tech SXT light Airy, ..
5.230 ден.6.140 ден.
без ДДВ: 4.432 ден.
-21%
C7154N SPIDER O1P FO ESD -Заштитни кондури
Low shoe, technical fabric micro-tech thickness 1,8-2,0 mm., with 3D external fabric, perspiring and..
4.020 ден.5.100 ден.
без ДДВ: 3.407 ден.

  • 02/252 00 03
  • 070807332
  • mk@extrabis.com

Extrabis

Ехтрабис © 2023. UKION SHOPS