Outlet

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-31%
FC61 - Заштитни ниски чевли Portwest Compositelite S3 HRO сина
Одлична S3 заштита со стил која ви дозволува работа во различни средини. Водоотпорни кои ги одржуваа..
3.500 ден.5.040 ден.
без ДДВ: 2.966 ден.
-30%
B0678 - Bowling Top/Tennis Top S3 SRC црна/жолта (42) B0678 - Bowling Top/Tennis Top S3 SRC црна/жолта (42)
Карактеристики Антистатички обувки Водонепропустлив горен дел Немагнетни - без никел и жел..
5.400 ден.7.715 ден.
без ДДВ: 4.576 ден.
-38%
B0676 - Bowling/Tennis S3 SRC црна/сина B0676 - Bowling/Tennis S3 SRC црна/сина
Карактеристики Ортопедски направен по мерка на подножјето, во согласност со европските норми D..
4.200 ден.6.720 ден.
без ДДВ: 3.559 ден.
-41%
B0898 - Be-Powerful Top S3 WR CI SRC црна/зелена (42) B0898 - Be-Powerful Top S3 WR CI SRC црна/зелена (42)
Карактеристики Антистатички обувки Водонепропустлив горен дел Немагнетни - без никел и жел..
5.300 ден.9.050 ден.
без ДДВ: 4.492 ден.
-41%
B0647 - Frisbee S1P ESD B0647 - Frisbee S1P ESD
Карактеристики Антистатички обувки Немагнетни - без никел и железо 200 џули отпорна капа ..
4.400 ден.7.435 ден.
без ДДВ: 3.729 ден.
-20%
B1042 - K-BOOGIE TOP број
Карактеристики Антистатички обувки Водонепропустлив горен дел 200 џули отпорна капа Ѓон ..
7.800 ден.9.700 ден.
без ДДВ: 6.610 ден.
-38%
B1018 - Патики К - UP O2 SRC ESD (без заштита, водоотпорни) B1018 - Патики К - UP O2 SRC ESD (без заштита, водоотпорни)
Карактеристики Надкапа за поголема отпорност на абразија i-daptive® Technology ја намалува е..
4.980 ден.7.990 ден.
без ДДВ: 4.220 ден.
-35%
B1009 - Патики K - twist О1 SRC (без заштита) B1009 - Патики K - twist О1 SRC (без заштита)
Карактеристики Надкапа за поголема отпорност на абразија Безшевно дишливо текстилно горниште..
5.080 ден.7.810 ден.
без ДДВ: 4.305 ден.
-45%
B0175 - Harlem S1P SRC црна/зелена
Карактеристики Антистатички обувки 200 џули отпорна капа Ѓон отпорен на пробивање Шок ап..
3.320 ден.6.090 ден.
без ДДВ: 2.814 ден.
-35%
B1008 - Патики K- YOUNG O1 SRC (без заштита) B1008 - Патики K- YOUNG O1 SRC (без заштита)
Features Men’s width Women’s width Hydrocarbons resistant Shock absorption in the heel r..
4.960 ден.7.630 ден.
без ДДВ: 4.203 ден.
-41%
FC25 Заштитни патики со композитна капа S3 teal
Portwest продолжува да носи уникатни и стилски дизајни без да се загрозат EN стандардите. Висококвал..
2.350 ден.3.965 ден.
без ДДВ: 1.992 ден.
-41%
FC25 Заштитни патики со композитна капа S3
Portwest продолжува да носи уникатни и стилски дизајни без да се загрозат EN стандардите. Висококвал..
2.350 ден.3.965 ден.
без ДДВ: 1.992 ден.
-24%
FT25 Steelite Aire Заштитни патики S1P SRC
Стилска, ултра модерена плетена ткаенина на горниот дел со удобна гума со двојна густина за целоднев..
1.600 ден.2.100 ден.
без ДДВ: 1.356 ден.
-31%
Кломпи
Овој лесен микрофибер модел нуди супериорно прилагодување и комфор преку дизајнот на кломпи  ..
1.450 ден.2.100 ден.
без ДДВ: 1.229 ден.
-22%
TO880BP STRAUSS S3 SRC -Заштитни кондури
High shoe, water-resistant WRU leather thickness 1,8-2,0 mm. Perspiring and abrasion resistant fabr..
2.350 ден.2.995 ден.
без ДДВ: 1.992 ден.
TO068D GRANADA S3 SRC -Заштитни кондури
High shoe, WRU back leather thickness 1,8-2,0 mm. Perspiring and abrasion resistant fabric lining. ..
3.440 ден.
без ДДВ: 2.915 ден.
Swolx Welder X 10 - Заштитни чевли S3
Model: WELDER-X 10 Category: Safety Shoes Serial: Promax Series &nb..
3.308 ден.
без ДДВ: 2.803 ден.
-29%
N1427 S3 SRC - Заштитни кондури
Upper: leather, water-resistant Lining: Breathable, 3D textile Toecap: Acciaio 200-J Insole: Tr..
1.380 ден.1.940 ден.
без ДДВ: 1.169 ден.
-14%
KU002I POLO S2 ESD SRC -Заштитни кондури
Low shoe, MICROWASH thickness 1,8-2,0 mm. Highly perspiring and abrasion resistant fabric lining. ..
2.650 ден.3.090 ден.
без ДДВ: 2.246 ден.

  • 02/252 00 03
  • 070807332
  • mk@extrabis.com

Extrabis

Ехтрабис © 2023. UKION SHOPS