Гумени чизми

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-16%
M108 - Гумени чизми FOCA white O4
Лансирањето на оваа чизма е со цел да се задоволат барањата на купувачите, кои не се строги, но им т..
1.090 ден.1.290 ден.
без ДДВ: 924 ден.
M114 Гумени чизми Foca Black O4 (Made in Spain)
Удобни чизми за извршување на важни задачи за време на викендите кога „ги полниме батериите“ за до к..
1.161 ден.
без ДДВ: 984 ден.
-10%
M107 Гумени чизми Foca O4 (Made in Spain)
Тоа се класични чизми, копирани од конкуренцијата во многу наврати, без да се достигне квалитетот и ..
960 ден.1.062 ден.
без ДДВ: 814 ден.

  • 02/252 00 03
  • 070807332
  • mk@extrabis.com

Extrabis

Ехтрабис © 2023. UKION SHOPS