Чорапи/ Влошки

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
SK18 - Чорапи за екстремно ладно време Црна
Карактеристики Полиолефин поставен матријал Антимикробни и антимирисни својства Одлич..
575 ден.
без ДДВ: 487 ден.
SK11 - Чорапи Thermal SK11 - Чорапи Thermal
Наменети за сите сезони, целосно појачани со што се обезбедува дополнителна отпорност на удар и..
250 ден.
без ДДВ: 212 ден.
FC81-Влошка Ultimate Comfort
Најдобра влошка за сите видови на обувки. Регија на петата која апсорбира удар Малопродажна ..
460 ден.
без ДДВ: 390 ден.
SK34 - Зимски мерино чорапи црна
Чувајте ги нозете подолго загреани со зимските чорапи Мерино од Мерино волна. Засилена пета и прсти ..
620 ден.
без ДДВ: 525 ден.
SK33-Работнички чорапи-3 пара
Пакет од 3 пара чорапи кои имаат појачан предел на петицата за зголемена издржливост и нудат удобнос..
700 ден.
без ДДВ: 593 ден.
SK24 - Бамбус чорапи за планинари црна
Природно антибактериски чорапи кои не бараат никакви антибактериски хемиски производи. Овие чорапи с..
645 ден.
без ДДВ: 547 ден.
SK13-Класични памучни чорапи
Изработени од фино чешлан памук со амортизирачки дел во пределот на стапалото за одлична удобност и ..
190 ден.
без ДДВ: 161 ден.
-21%
CE0491 - Штуцни / Спортски чорапи црвени CE0491 - Штуцни / Спортски чорапи црвени
Висококвалитетни спортски растегливи чорапи кои може да се приспособат на различни величини, еластич..
270 ден.340 ден.
без ДДВ: 229 ден.
-21%
CE0491 - Штуцни / Спортски чорапи темносини CE0491 - Штуцни / Спортски чорапи темносини
Висококвалитетни спортски растегливи чорапи кои може да се приспособат на различни величини, еластич..
270 ден.340 ден.
без ДДВ: 229 ден.
SK12 - Чорапи за планинари SK12 - Чорапи за планинари
Супериорни, покрај комфорот на кожата, овие чорапи обезбедуваат суво опкружување за удобни и здрави ..
260 ден.
без ДДВ: 220 ден.

  • 02/252 00 03
  • 070807332
  • mk@extrabis.com

Extrabis

Ехтрабис © 2023. UKION SHOPS