Најдобро продавани
B0169 - Greenwich Заштитни патики S3 by Base
  • B0169 - Greenwich Заштитни патики S3 by Base

B0169 - Greenwich Заштитни патики S3 by Base

4.315 ден.5.075 ден.
Производител: Base Protection - Italy
Шифра на производ: B0169
Достапност: 67
Количина:

Расположливи опции

* Големина 36-48:
Smart

Најдобар однос квалитет-цена, за убави чевли кои ќе одговорат на секоја потреба.

Base

Удобноста е она што ја инспирираше Base Protection уште од првите денови на постоење. Компанијата произведува заштитни обувки, комбинирајќи технологија и функционални барања, за да одговори на професионалните купувачи и клиентите со зголемени барања. 

UNI EN ISO 20345:2012 S3 SRC

Материјали

Горниште: Водоотпорен нубук
Постава: SmellStop Antiodor and Antibacterial*
Меѓуѓон: Fresh’n Flex
Заштитна капа: Челик
Ѓон: Против замор AirTech Single густина

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Најново
-15%
BIZ1 - Bizweld комбинезон за заварување
5.125 ден.6.030 ден.
5.125 ден.6.030 ден.
-14%
SK11 - Чорапи Thermal SK11 - Чорапи Thermal
215 ден.250 ден.
215 ден.250 ден.
-11%
94405-00 AUCKLAND HIGH S3 - SRC ESD A Заштитни патики 94405-00 AUCKLAND HIGH S3 - SRC ESD A Заштитни патики
4.807 ден.5.384 ден.
4.807 ден.5.384 ден.
B0609 - Rafting B0609 - Rafting
5.709 ден.
5.709 ден.
-15%
B1210 - I-ROBOX B1210 - I-ROBOX
5.610 ден.6.600 ден.
5.610 ден.6.600 ден.

  • 02/252 00 03
  • 070807332
  • mk@extrabis.com

Extrabis

Ехтрабис © 2022. UKION SHOPS
Base Protection - Italy B0169 - Greenwich Заштитни патики S3 by Base Smart Најдобар однос квалитет-цена, за убави чевли кои ќе одговорат на секоја потреба. Base Удобноста е она што ја инспирираше Base Protection уште од првите денови на постоење. Компанијата произведува заштитни обувки, комбинирајќи технологија и функционални барања, за да одговори на професионалните купувачи и клиентите со зголемени барања.  UNI EN ISO 20345:2012 S3 SRC Материјали .. Category: Product #: B0169 Regular price: 4.315 ден. 4.315 Available from: Ехтрабис