Најдобро продавани
B0677 - Marathon црна/сина
 • B0677 - Marathon црна/сина

B0677 - Marathon црна/сина

5.810 ден.6.835 ден.
Производител: Base Protection - Italy
Шифра на производ: B0677 - Marathon црна/сина
Достапност: 13
Количина:

Расположливи опции

* Големина 36-48:


Карактеристики

 • Антистатички обувки
 • Водонепропустлив горен дел
 • 100% без метал
 • 200 џули отпорна капа
 • Ѓон отпорен на пробивање
 • Шок апсорбер во делот на петата
 • Отпорни на јаглеводороди
 • Заштита на електонските уреди од електростатско празнење
 • Машка ширина
 • Женска ширина
 • Ортопедски направен по мерка на подножјето, во согласност со европските норми DGUV112-191

 •  

Материјали

Горниште: Водоотпорен технички текстил
Постава: SmellStop Antiodor and Antibacterial*
Меѓуѓон: Fresh’n Flex
Заштитна капа: SlimCap
Ѓон: Против замор AirTech + Tpu-Skin

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Најново
-15%
BIZ1 - Bizweld комбинезон за заварување
5.125 ден.6.030 ден.
5.125 ден.6.030 ден.
-14%
SK11 - Чорапи Thermal SK11 - Чорапи Thermal
215 ден.250 ден.
215 ден.250 ден.
-11%
94405-00 AUCKLAND HIGH S3 - SRC ESD A Заштитни патики 94405-00 AUCKLAND HIGH S3 - SRC ESD A Заштитни патики
4.807 ден.5.384 ден.
4.807 ден.5.384 ден.
B0609 - Rafting B0609 - Rafting
5.709 ден.
5.709 ден.
-15%
B1210 - I-ROBOX B1210 - I-ROBOX
5.610 ден.6.600 ден.
5.610 ден.6.600 ден.

 • 02/252 00 03
 • 070807332
 • mk@extrabis.com

Extrabis

Ехтрабис © 2022. UKION SHOPS
Base Protection - Italy B0677 - Marathon црна/сина Карактеристики Антистатички обувки Водонепропустлив горен дел 100% без метал 200 џули отпорна капа Ѓон отпорен на пробивање Шок апсорбер во делот на петата Отпорни на јаглеводороди Заштита на електонските уреди од електростатско празнење Машка ширина Женска ширина Ортопедски направен по мерка на подножјето, во согласност со европските норми DGUV112-191   Материј.. Category: Product #: B0677 - Marathon црна/сина Regular price: 5.810 ден. 5.810 Available from: Ехтрабис