Најдобро продавани
94378 - Заштитни патики S3
  • 94378 - Заштитни патики S3

94378 - Заштитни патики S3

5.350 ден.6.420 ден.
Производител: Sixton Maspica - Italy
Шифра на производ: 94378
Достапност: 87
Количина:

Расположливи опции

* Големина 36-48:
EN ISO 20345:2011

Line: Skipper
Upper: Dgtex.Airy, no ladder, H.T. textile
Lining: Breezy 3D, two-layers combination
Removable insole: Five 4 Fit

Sole: PU / PU ESD-plus SRC passed
Toe cap: Alu SXT 2.0
Antiperforation: K+ Anti-perforation PLUS
Size: 38-48
Weight: 
560 gr

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Најново
-15%
BIZ1 - Bizweld комбинезон за заварување
5.125 ден.6.030 ден.
5.125 ден.6.030 ден.
-14%
SK11 - Чорапи Thermal SK11 - Чорапи Thermal
215 ден.250 ден.
215 ден.250 ден.
-11%
94405-00 AUCKLAND HIGH S3 - SRC ESD A Заштитни патики 94405-00 AUCKLAND HIGH S3 - SRC ESD A Заштитни патики
4.807 ден.5.384 ден.
4.807 ден.5.384 ден.
B0609 - Rafting B0609 - Rafting
5.709 ден.
5.709 ден.
-15%
B1210 - I-ROBOX B1210 - I-ROBOX
5.610 ден.6.600 ден.
5.610 ден.6.600 ден.

  • 02/252 00 03
  • 070807332
  • mk@extrabis.com

Extrabis

Ехтрабис © 2022. UKION SHOPS
Sixton Maspica - Italy 94378 - Заштитни патики S3 EN ISO 20345:2011 Line: Skipper Upper: Dgtex.Airy, no ladder, H.T. textile Lining: Breezy 3D, two-layers combination Removable insole: Five 4 Fit Sole: PU / PU ESD-plus SRC passed Toe cap: Alu SXT 2.0 Antiperforation: K+ Anti-perforation PLUS Size: 38-48 Weight: 560 gr .. Category: Product #: 94378 Regular price: 5.350 ден. 5.350 Available from: Ехтрабис