Обувки

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
ЗАШТИТНИ САНДАЛИ COMBO-XS 110
Features: - PU/PU Outsole - High quality 1.8 mm suede microfiber upper - Breathable textile linin..
2.945 ден.
без ДДВ: 2.496 ден.
-25%
Swolx combo X 550 - Заштитни патики со композитна капа
Features: - PU/PU Outsole - High quality 1.8 mm suede microfiber upper - Breathable textile l..
2.598 ден.3.465 ден.
без ДДВ: 2.202 ден.
Swolx combo x 160 - Заштитни патики со композитна капа
Features: - PU/PU Outsole - High quality 1.8 mm suede microfiber upper - Breathable textile l..
3.465 ден.
без ДДВ: 2.936 ден.
Swolx combo x 150 - Заштитни патики S3
Features: - PU/PU Outsole - High quality 1.8 mm suede microfiber upper - Breathable textile l..
3.465 ден.
без ДДВ: 2.936 ден.
-15%
CXL-PRO-WR COMBO-XL 750
Features: - PU/PU Outsole - Rubber outsole. HRO 300 (Optional) - High quality, water resistant 1...
4.480 ден.5.270 ден.
без ДДВ: 3.797 ден.
SK18 - Чорапи за екстремно ладно време Црна
Карактеристики Полиолефин поставен матријал Антимикробни и антимирисни својства Одлич..
575 ден.
без ДДВ: 487 ден.
SK11 - Чорапи Thermal SK11 - Чорапи Thermal
Наменети за сите сезони, целосно појачани со што се обезбедува дополнителна отпорност на удар и..
250 ден.
без ДДВ: 212 ден.
-15%
94405-00 AUCKLAND HIGH S3 - SRC ESD A Заштитни патики 94405-00 AUCKLAND HIGH S3 - SRC ESD A Заштитни патики
EN ISO 20345:2011 Line: Skipper Upper: No ladder, High Tenacity textile, WR Lining:&n..
6.110 ден.7.180 ден.
без ДДВ: 5.178 ден.
B0610 - Rafting Top
Карактеристики Антистатички обувки Водонепропустлив горен дел 100% без метал 200 џули от..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
-39%
B0609 - Rafting B0609 - Rafting
Карактеристики Антистатички обувки Водонепропустлив горен дел 100% без метал 200 џули от..
4.400 ден.7.198 ден.
без ДДВ: 3.729 ден.
-12%
B1211 - I-ROBOX TOP црна/сина
Карактеристики Надкапа за поголема отпорност на абразија Ватирани јака за дополнителна удобн..
6.930 ден.7.850 ден.
без ДДВ: 5.873 ден.
-15%
B1210 - I-ROBOX B1210 - I-ROBOX
Карактеристики Надкапа за поголема отпорност на абразија Ватирани јака за дополнителна удобн..
5.950 ден.6.990 ден.
без ДДВ: 5.042 ден.
-31%
FC61 - Заштитни ниски чевли Portwest Compositelite S3 HRO сина
Одлична S3 заштита со стил која ви дозволува работа во различни средини. Водоотпорни кои ги одржуваа..
3.500 ден.5.040 ден.
без ДДВ: 2.966 ден.
-30%
B0678 - Bowling Top/Tennis Top S3 SRC црна/жолта (42) B0678 - Bowling Top/Tennis Top S3 SRC црна/жолта (42)
Карактеристики Антистатички обувки Водонепропустлив горен дел Немагнетни - без никел и жел..
5.400 ден.7.715 ден.
без ДДВ: 4.576 ден.
B0677 - Marathon црна/сина B0677 - Marathon црна/сина
Карактеристики Антистатички обувки Водонепропустлив горен дел 100% без метал 200 џули от..
6.650 ден.
без ДДВ: 5.636 ден.
-38%
B0676 - Bowling/Tennis S3 SRC црна/сина B0676 - Bowling/Tennis S3 SRC црна/сина
Карактеристики Ортопедски направен по мерка на подножјето, во согласност со европските норми D..
4.200 ден.6.720 ден.
без ДДВ: 3.559 ден.
-30%
B0883 - Be-Browny Top/Be-Jetty Top S3 CI SRC B0883 - Be-Browny Top/Be-Jetty Top S3 CI SRC
Карактеристики Air Tech + TPU - ѓон против умор со ефект на перниче Надкапа за поголема отпо..
4.530 ден.6.475 ден.
без ДДВ: 3.839 ден.
-15%
B0883 - Be Jetty Top B0883 - Be Jetty Top
Карактеристики Антистатички обувки Водонепропустлив горен дел Без метал 200 џули отпорна..
5.500 ден.6.475 ден.
без ДДВ: 4.661 ден.
-41%
B0898 - Be-Powerful Top S3 WR CI SRC црна/зелена (42) B0898 - Be-Powerful Top S3 WR CI SRC црна/зелена (42)
Карактеристики Антистатички обувки Водонепропустлив горен дел Немагнетни - без никел и жел..
5.300 ден.9.050 ден.
без ДДВ: 4.492 ден.
-36%
B0866 - Be-Jetty B0866 - Be-Jetty
Карактеристики Антистатички обувки Водонепропустлив горен дел 100% без метал 200 џули от..
3.560 ден.5.580 ден.
без ДДВ: 3.017 ден.

  • 02/252 00 03
  • 070807332
  • mk@extrabis.com

Extrabis

Ехтрабис © 2023. UKION SHOPS