Софтшел јакни

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-18%
SS6428 SIBERIA софтшел јакна црна SS6428 SIBERIA софтшел јакна црна
Јакна составена од 2 слоеви, со прав крој. 1. Патент на средина во друга боја, со штитник за бра..
2.220 ден.2.700 ден.
без ДДВ: 1.881 ден.
-18%
SS6428  SIBERIA софтшел јакна темносина SS6428  SIBERIA софтшел јакна темносина
Јакна составена од 2 слоеви, со прав крој. 1. Патент на средина во друга боја, со штитник за бра..
2.220 ден.2.700 ден.
без ДДВ: 1.881 ден.
-15%
DX474 - DX4-Софтшел јакна (сина)
Јакната DX4  е прецизно изработена со употреба на револуционерна ткаенина за дишливост, водоотп..
4.660 ден.5.485 ден.
без ДДВ: 3.949 ден.
-28%
T753 - WX3 Eco Hybrid софтшел јакна T753 - WX3 Eco Hybrid софтшел јакна
Модерна софтшел јакна која користи одржливи ткаенини, не пропушта ветар, со водоотпорна и дишлива ме..
2.850 ден.3.940 ден.
без ДДВ: 2.415 ден.
-15%
T752 - WX3 Hybrid Baffle јакна Metal Grey T752 - WX3 Hybrid Baffle јакна Metal Grey
WX3 Baffle јакната има ергономски дизајн кој балансира помеѓу изолацијата и комфорот. Поставените In..
4.950 ден.5.823 ден.
без ДДВ: 4.195 ден.
-14%
TK50 - Јакна софтшел со мека внатрешност црна
Ова модерна и иновативна јакна е отпорна на ветер, водоотпорна и има внатрешност што се спојува со..
2.800 ден.3.270 ден.
без ДДВ: 2.373 ден.
-14%
TK50 - Јакна софтшел со мека внатрешност Сива
Ова модерна и иновативна јакна е отпорна на ветер, водоотпорна и има внатрешност што се спојува со..
2.800 ден.3.270 ден.
без ДДВ: 2.373 ден.
-14%
TK50 - Јакна софтшел со мека внатрешност Navy TK50 - Јакна софтшел со мека внатрешност Navy
Ова модерна и иновативна јакна е отпорна на ветер, водоотпорна и има внатрешност што се спојува со..
2.800 ден.3.270 ден.
без ДДВ: 2.373 ден.
TK42 - Carla Softshell Женска јакна црна TK42 - Carla Softshell Женска јакна црна
Carla Softshell јакна е совршена за жени кои сакаат да изгледаат одлично но сепак посакуваат и заш..
4.433 ден.
без ДДВ: 3.757 ден.
-16%
TK40 - Oregon Mашка софтшел јакна црна
Одличниот стајлинг и ткаенина се основа на овој модерен софтшел. Јакната се состои од два страничн..
2.450 ден.2.925 ден.
без ДДВ: 2.076 ден.
-16%
TK40 - Oregon Mашка софтшел јакна Navy
Одличниот стајлинг и ткаенина се основа на овој модерен софтшел. Јакната се состои од два страничн..
2.450 ден.2.925 ден.
без ДДВ: 2.076 ден.
-9%
TK20 - Тенка софтшел јакна (црна) TK20 - Тенка софтшел јакна (црна)
Принт & Промо Softshell е одличен избор за корпоративна облека и е идеален за печатење и везењ..
1.780 ден.1.950 ден.
без ДДВ: 1.508 ден.
-12%
SS6435 - RUDOLPH - Јакна софтшел  црна
Јакна составена од 3 слоеви:  Патент со штитник за брадата и механизам за закопчување.. Надво..
2.130 ден.2.420 ден.
без ДДВ: 1.805 ден.
-15%
T750 WX3 Софтшел јакна
Најсовремена јакна, која e отпорна на ветер, водоотпорна и има дишечка мембрана со додадена луксузно..
4.680 ден.5.505 ден.
без ДДВ: 3.966 ден.
-15%
DX474 - DX4-Софтшел јакна (црна)
Јакната DX4  е прецизно изработена со употреба на револуционерна ткаенина за дишливост, водоотп..
4.660 ден.5.485 ден.
без ДДВ: 3.949 ден.
PW375 - PW3 софтшел јакна со висока видливост класа 1 -црна/портокалова PW375 - PW3 софтшел јакна со висока видливост класа 1 -црна/портокалова
PW3 софтшел јакната со висока видливост класа 1 се карактеризира со модерен, најнов дизајн и модерен..
4.080 ден.
без ДДВ: 3.458 ден.

  • 02/252 00 03
  • 070807332
  • mk@extrabis.com

Extrabis

Ехтрабис © 2023. UKION SHOPS