Outlet

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-69%
T620 - PW3 Flex Shell јакна црна T620 - PW3 Flex Shell јакна црна
Карактеристики Направена од трајна дишлива ткаенина отпорна на ветер и вода Странични џебови..
1.420 ден.4.514 ден.
без ДДВ: 1.203 ден.
-54%
S546-Ultrasonic Tunnel Јакнa (Металик сива) S546-Ultrasonic Tunnel Јакнa (Металик сива)
Јакната Ultrasonic Tunnel обезбедува извонредна топлина и изолација. Овој модел користи револуционер..
1.750 ден.3.800 ден.
без ДДВ: 1.483 ден.
-54%
S546-Ultrasonic Tunnel Јакнa (Маслинесто зелена) S546-Ultrasonic Tunnel Јакнa (Маслинесто зелена)
Јакната Ultrasonic Tunnel обезбедува извонредна топлина и изолација. Овој модел користи револуционер..
1.750 ден.3.800 ден.
без ДДВ: 1.483 ден.
-46%
S545 - Aspen Baffle женска јакна црна S545 - Aspen Baffle женска јакна црна
Со лесна Insulatex термална изолација, јакната за жени Аspen нуди допадлив крој и ултра меко, водоот..
2.050 ден.3.800 ден.
без ДДВ: 1.737 ден.
-69%
C465-Contrast бомбер јакна со висока видливост - жолто/сина C465-Contrast бомбер јакна со висока видливост - жолто/сина
Повеќенаменска и комфорна заштита од сите временски услови. Мобилно утоплување од крзно и на јаката ..
1.980 ден.6.400 ден.
без ДДВ: 1.678 ден.
-41%
S523 Јакна OBAN со флис постава
Оваа јакна нуди врвна водоотпорна заштита, комфорт, топлина и квалитет. Пристапот за штампа ја прави..
1.830 ден.3.100 ден.
без ДДВ: 1.551 ден.
B024 - Плетена капа со риги, со Insulatex постава сива/црна
Оваа фино плетена, акрил, капа за ладно време има специјално изолиран микрофибер поставата за дополн..
300 ден.
без ДДВ: 254 ден.
B023 - Плетена капа со Insulatex постава и рефлектирачка лента - црна
Оваа капа со високи перформанси има специјална изолациона микрофибер постава за екстра задржување на..
300 ден.
без ДДВ: 254 ден.
B023 - Плетена капа со Insulatex постава и рефлектирачка лента - тегет
Оваа капа со високи перформанси има специјална изолациона микрофибер постава за екстра задржување на..
300 ден.
без ДДВ: 254 ден.
B023 - Плетена капа со Insulatex постава и рефлектирачка лента - жолта
Оваа капа со високи перформанси има специјална изолациона микрофибер постава за екстра задржување на..
300 ден.
без ДДВ: 254 ден.
-53%
TK50 - Јакна софтшел со мека внатрешност црна
Ова модерна и иновативна јакна е отпорна на ветер, водоотпорна и има внатрешност што се спојува со..
1.920 ден.4.109 ден.
без ДДВ: 1.627 ден.
-53%
TK50 - Јакна софтшел со мека внатрешност Сива
Ова модерна и иновативна јакна е отпорна на ветер, водоотпорна и има внатрешност што се спојува со..
1.920 ден.4.109 ден.
без ДДВ: 1.627 ден.
-53%
TK50 - Јакна софтшел со мека внатрешност Navy TK50 - Јакна софтшел со мека внатрешност Navy
Ова модерна и иновативна јакна е отпорна на ветер, водоотпорна и има внатрешност што се спојува со..
1.920 ден.4.109 ден.
без ДДВ: 1.627 ден.
-48%
TK40 - Oregon Mашка софтшел јакна црна
Одличниот стајлинг и ткаенина се основа на овој модерен софтшел. Јакната се состои од два страничн..
1.920 ден.3.672 ден.
без ДДВ: 1.627 ден.
-48%
TK40 - Oregon Mашка софтшел јакна Navy
Одличниот стајлинг и ткаенина се основа на овој модерен софтшел. Јакната се состои од два страничн..
1.920 ден.3.672 ден.
без ДДВ: 1.627 ден.
-43%
S602-X3 Двобојна јакна
Ова преодно парче ги следи популарните бои на WX3 и KX3. S602 користи контрастни панели и додатоци с..
3.250 ден.5.684 ден.
без ДДВ: 2.754 ден.
-43%
S602-X3 Двобојна јакна S602-X3 Двобојна јакна
Ова преодно парче ги следи популарните бои на WX3 и KX3. S602 користи контрастни панели и додатоци с..
3.250 ден.5.684 ден.
без ДДВ: 2.754 ден.
-45%
S601-X3 Рефлектирачка јакна
S601 нуди подобрена видливост без да се загрози стилот. Користејќи рефлектирачки модел печатен дирек..
3.250 ден.5.856 ден.
без ДДВ: 2.754 ден.
-40%
S600 -X3 Shell Јакна S600 -X3 Shell Јакна
Ова преодно парче Ви овозможува лесно да преминете од работа во слободно време додека сеуште изгледа..
3.250 ден.5.380 ден.
без ДДВ: 2.754 ден.
-21%
S538 - Јакна Moray бомбер црна S538 - Јакна Moray бомбер црна
  Обложена со нежен флис во комбинација со временски издржлива надворешност и модерен стил ј..
1.900 ден.2.400 ден.
без ДДВ: 1.610 ден.

  • 02/252 00 03
  • 070807332
  • mk@extrabis.com

Extrabis

Ехтрабис © 2023. UKION SHOPS