Капи

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Planet - Плетена Зимска капа - црна
  Плетена капа со дупла лента во долниот дел. Материјал: 100% акрил. Тежина: 40 г/м² &..
180 ден.
без ДДВ: 153 ден.
HA14 - Hi-Vis капа со две лица Жолта/црна HA14 - Hi-Vis капа со две лица Жолта/црна
Капа со две лица во комбинација на темна со неонска боја. Оваа капа комотно прилега обезбедувајќи оп..
300 ден.
без ДДВ: 254 ден.
-17%
CS20 - Подкапа од флис црна (балаклава)
Оваа подкапа од флис е со голема вредност и е есенцијална на секој зимски комплет. Меката флис ткаен..
390 ден.470 ден.
без ДДВ: 331 ден.
B029 - Капа со USB полнење и LED светло - црна B029 - Капа со USB полнење и LED светло - црна
Оваа топла и удобна акрилик капа, располага со отстранлив преден LED за супериорна видливост во усло..
780 ден.
без ДДВ: 661 ден.
B026 - Рефлектирачка плетена капа со постава од Insulatex - црна
Оваа рефлектирачка плетена капа е одлична опција за додадена видливост во ладни временски услови. Ви..
790 ден.
без ДДВ: 669 ден.
-16%
B024 - Плетена капа со риги, со Insulatex постава сива/црна
Оваа фино плетена, акрил, капа за ладно време има специјално изолиран микрофибер поставата за дополн..
260 ден.310 ден.
без ДДВ: 220 ден.
B023 - Плетена капа со Insulatex постава и рефлектирачка лента - црна
Оваа капа со високи перформанси има специјална изолациона микрофибер постава за екстра задржување на..
300 ден.
без ДДВ: 254 ден.
B023 - Плетена капа со Insulatex постава и рефлектирачка лента - тегет
Оваа капа со високи перформанси има специјална изолациона микрофибер постава за екстра задржување на..
300 ден.
без ДДВ: 254 ден.
B023 - Плетена капа со Insulatex постава и рефлектирачка лента - жолта
Оваа капа со високи перформанси има специјална изолациона микрофибер постава за екстра задржување на..
300 ден.
без ДДВ: 254 ден.

  • 02/252 00 03
  • 070807332
  • mk@extrabis.com

Extrabis

Ехтрабис © 2023. UKION SHOPS