Кабаници

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-31%
L450-Sealtex-дождовно одело L450-Sealtex-дождовно одело
Sealtex дождовното одело Ви нуди целокупна заштита. Овој вреден комплет од јакна и пантало..
2.650 ден.3.855 ден.
без ДДВ: 2.246 ден.
-30%
L440 - Classic Јакна и панталони за дожд
Класичен костум за дожд спакуван во еден сет кој нуди вредност, практичност и издржливост. Лесни две..
1.120 ден.1.590 ден.
без ДДВ: 949 ден.
-12%
S438-Classic Мантил за дожд
Classic мантилот за дожд нуди исклучителна водоотпорна заштита. Нејзината должина дава дополнителна ..
1.630 ден.1.860 ден.
без ДДВ: 1.381 ден.
-51%
S438 - Кабаница за дожд Classic маслинесто зелена
Classic кабаницата нуди исклучителна водоотпорна заштита. Нејзината должина дава дополнителна прекри..
800 ден.1.630 ден.
без ДДВ: 678 ден.
CB5601 - Shaka Пончо Кабаница CB5601 - Shaka Пончо Кабаница
Водоотпорна пончо кабаница за возрасни со качулка и отвори за рацете. Состав : Полиетилен &nbs..
50 ден.
без ДДВ: 42 ден.
-14%
 5600 DAMPER Пончо Кабаница  5600 DAMPER Пончо Кабаница
Водоотпорна пончо кабаница за возрасни со качулка и отвори за рацете. Доаѓа со футрола. Топлински..
300 ден.350 ден.
без ДДВ: 254 ден.
-14%
 5600 DAMPER Пончо Кабаница  5600 DAMPER Пончо Кабаница
Водоотпорна пончо кабаница за возрасни со качулка и отвори за рацете. Доаѓа со футрола. Топлински..
300 ден.350 ден.
без ДДВ: 254 ден.

  • 02/252 00 03
  • 070807332
  • mk@extrabis.com

Extrabis

Ехтрабис © 2023. UKION SHOPS