Јакни за дожд

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-15%
S602-X3 Двобојна јакна
Ова преодно парче ги следи популарните бои на WX3 и KX3. S602 користи контрастни панели и додатоци с..
4.830 ден.5.684 ден.
без ДДВ: 4.093 ден.
-15%
S602-X3 Двобојна јакна S602-X3 Двобојна јакна
Ова преодно парче ги следи популарните бои на WX3 и KX3. S602 користи контрастни панели и додатоци с..
4.830 ден.5.684 ден.
без ДДВ: 4.093 ден.
 PW360 - PW3 Extreme Дишлива јакна за дожд Жолта/црна  PW360 - PW3 Extreme Дишлива јакна за дожд Жолта/црна
PW3 Hi-Vis Extreme јакната за дожд е високо водоотпорна и дишлива јакна. Направена од издржлива 300D..
8.950 ден.
без ДДВ: 7.585 ден.
-35%
S601-X3 Рефлектирачка јакна
S601 нуди подобрена видливост без да се загрози стилот. Користејќи рефлектирачки модел печатен дирек..
3.780 ден.5.856 ден.
без ДДВ: 3.203 ден.
-15%
S600 -X3 Shell Јакна S600 -X3 Shell Јакна
Ова преодно парче Ви овозможува лесно да преминете од работа во слободно време додека сеуште изгледа..
4.890 ден.5.753 ден.
без ДДВ: 4.144 ден.

  • 02/252 00 03
  • 070807332
  • mk@extrabis.com

Extrabis

Ехтрабис © 2023. UKION SHOPS