Зимски јакни

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-32%
Зимска јакна EUROPA
Јакна со висока јака и соодветно обликуван патент. 1.- Превиткана качулка којашто може да се вади..
1.840 ден.2.700 ден.
без ДДВ: 1.559 ден.
-15%
DX474 - DX4-Софтшел јакна (сина)
Јакната DX4  е прецизно изработена со употреба на револуционерна ткаенина за дишливост, водоотп..
4.660 ден.5.485 ден.
без ДДВ: 3.949 ден.
-32%
S547 - Јакна Ultrasonic Јакна со грејачи (црна) S547 - Јакна Ultrasonic Јакна со грејачи (црна)
Ultrasonic Heated Tunnel јакната ги нуди најдобрите решенија за изолација. Топлинските панели со јаг..
6.400 ден.9.400 ден.
без ДДВ: 5.424 ден.
S546-Ultrasonic Tunnel Јакнa S546-Ultrasonic Tunnel Јакнa
Јакната Ultrasonic Tunnel обезбедува извонредна топлина и изолација. Овој модел користи револуционер..
3.800 ден.
без ДДВ: 3.220 ден.
-20%
C465-Contrast бомбер јакна со висока видливост C465-Contrast бомбер јакна со висока видливост
Повеќенаменска и комфорна заштита од сите временски услови. Мобилно утоплување од крзно и на јаката ..
5.120 ден.6.400 ден.
без ДДВ: 4.339 ден.
-14%
S467-Јакна со висока видливост во две бои Traffic S467-Јакна со висока видливост во две бои Traffic
Оваа двобојна јакна има многу пробани и тестирани карактеристики и се нуди во повеќе контрасни комби..
2.860 ден.3.340 ден.
без ДДВ: 2.424 ден.
-14%
T400 - PW3 Зимска јакна со висока видливост Жолта/црна T400 - PW3 Зимска јакна со висока видливост Жолта/црна
Стилска и функционална PW3 зимска јакна со висока видливост која освојува на прв поглед. Произведена..
5.550 ден.6.490 ден.
без ДДВ: 4.703 ден.
-34%
S769 - Двострана двобојна јакна со висока видливост Жолта/ темносина S769 - Двострана двобојна јакна со висока видливост Жолта/ темносина
Ова паметно дизајнирано парче облека е идеално и практично за секоја ситуација. Отстранливите постав..
3.250 ден.4.890 ден.
без ДДВ: 2.754 ден.
-17%
S766 - Двобојна 5 во 1 јакна Essential Жолта/црна S766 - Двобојна 5 во 1 јакна Essential Жолта/црна
Прилагодлива и функционална јакна која нуди одлична вредност за парите. Надворешната обвивка содржи ..
6.020 ден.7.240 ден.
без ДДВ: 5.102 ден.
-14%
S466-Contrast Trafic Јакна со висока видливост S466-Contrast Trafic Јакна со висока видливост
Контрасните бои го прават овој производ популарен избор од страна на нашите корисници. Дизајниран да..
2.860 ден.3.340 ден.
без ДДВ: 2.424 ден.
-12%
PW369 - PW3 Зимска Parka јакна со висока видливост Жолта/црна PW369 - PW3 Зимска Parka јакна со висока видливост Жолта/црна
Оваа внимателно дизајнирана поставена зимска јакна ја комбинира трајната ткаенина 300D Oxford полиес..
8.100 ден.9.204 ден.
без ДДВ: 6.864 ден.
-41%
S523 Јакна OBAN со флис постава
Оваа јакна нуди врвна водоотпорна заштита, комфорт, топлина и квалитет. Пристапот за штампа ја прави..
1.830 ден.3.100 ден.
без ДДВ: 1.551 ден.
-31%
S505 - Limax,RIPSTOP јакна со изолација Navy S505 - Limax,RIPSTOP јакна со изолација Navy
Изработена од водоотпорна рип-стоп ткаенина, оваа јакна е стилски прилог на асортиманот TК2. Со флис..
2.690 ден.3.880 ден.
без ДДВ: 2.280 ден.
-31%
S505 - Limax, RIPSTOP јакна со изолација (црна) S505 - Limax, RIPSTOP јакна со изолација (црна)
Изработена од водоотпорна рип-стоп ткаенина, оваа јакна е стилски прилог на асортиманот TК2. Со флис..
2.690 ден.3.880 ден.
без ДДВ: 2.280 ден.
S553 - Радијална 3 во 1 јакна црна S553 - Радијална 3 во 1 јакна црна
Идеална модерна јакна за корпоративна употреба која има спортски изглед и е целосно водоотпорна, отп..
6.470 ден.
без ДДВ: 5.483 ден.
-15%
PW362 PW3 Зимска јакна
Стилска, функционална и издржлива, PW362 нуди заштита и топлина во екстремни временски услови. Одлик..
5.020 ден.5.910 ден.
без ДДВ: 4.254 ден.
PW260 - PW2 зимска јакна црна/Zoom Grey PW260 - PW2 зимска јакна црна/Zoom Grey
Модерна, функционална и издржлива, PW2 зимската јакна нуди заштита и топлина во екстремни временски ..
4.250 ден.
без ДДВ: 3.602 ден.
-15%
DX474 - DX4-Софтшел јакна (црна)
Јакната DX4  е прецизно изработена со употреба на револуционерна ткаенина за дишливост, водоотп..
4.660 ден.5.485 ден.
без ДДВ: 3.949 ден.
-15%
T832 - KX3 Hybrid Baffle јакна Grey Marl
Модерниот дизајн и високите перформанси на материјалите прават оваа јакна да се издвојува од останат..
4.400 ден.5.172 ден.
без ДДВ: 3.729 ден.
-15%
RA5090 NORWAY MOONLIGHT BLUE -јакна RA5090 NORWAY MOONLIGHT BLUE -јакна
Машка полна јакна со качулка 1.- Патент поставен наопаку, во иста нијанса со штитник за брадата...
2.290 ден.2.690 ден.
без ДДВ: 1.941 ден.

  • 02/252 00 03
  • 070807332
  • mk@extrabis.com

Extrabis

Ехтрабис © 2023. UKION SHOPS