Јакни/ Кабаници

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-27%
Зимска јакна EUROPA
Јакна со висока јака и соодветно обликуван патент. 1.- Превиткана качулка којашто може да се вади..
1.760 ден.2.400 ден.
без ДДВ: 1.492 ден.
-18%
SS6428 SIBERIA софтшел јакна црна SS6428 SIBERIA софтшел јакна црна
Јакна составена од 2 слоеви, со прав крој. 1. Патент на средина во друга боја, со штитник за бра..
2.220 ден.2.700 ден.
без ДДВ: 1.881 ден.
-18%
SS6428  SIBERIA софтшел јакна темносина SS6428  SIBERIA софтшел јакна темносина
Јакна составена од 2 слоеви, со прав крој. 1. Патент на средина во друга боја, со штитник за бра..
2.220 ден.2.700 ден.
без ДДВ: 1.881 ден.
-31%
L450-Sealtex-дождовно одело L450-Sealtex-дождовно одело
Sealtex дождовното одело Ви нуди целокупна заштита. Овој вреден комплет од јакна и пантало..
2.650 ден.3.855 ден.
без ДДВ: 2.246 ден.
DX474 - DX4-Софтшел јакна (сина)
Јакната DX4  е прецизно изработена со употреба на револуционерна ткаенина за дишливост, водоотп..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
-19%
T753 - WX3 Eco Hybrid софтшел јакна T753 - WX3 Eco Hybrid софтшел јакна
Модерна софтшел јакна која користи одржливи ткаенини, не пропушта ветар, со водоотпорна и дишлива ме..
3.480 ден.4.280 ден.
без ДДВ: 2.949 ден.
-8%
T752 - WX3 Hybrid Baffle јакна Metal Grey T752 - WX3 Hybrid Baffle јакна Metal Grey
WX3 Baffle јакната има ергономски дизајн кој балансира помеѓу изолацијата и комфорот. Поставените In..
4.950 ден.5.380 ден.
без ДДВ: 4.195 ден.
-32%
S547 - Јакна Ultrasonic Јакна со грејачи (црна) S547 - Јакна Ultrasonic Јакна со грејачи (црна)
Ultrasonic Heated Tunnel јакната ги нуди најдобрите решенија за изолација. Топлинските панели со јаг..
6.400 ден.9.400 ден.
без ДДВ: 5.424 ден.
-54%
S546-Ultrasonic Tunnel Јакнa (Металик сива) S546-Ultrasonic Tunnel Јакнa (Металик сива)
Јакната Ultrasonic Tunnel обезбедува извонредна топлина и изолација. Овој модел користи револуционер..
1.750 ден.3.800 ден.
без ДДВ: 1.483 ден.
-54%
S546-Ultrasonic Tunnel Јакнa (Маслинесто зелена) S546-Ultrasonic Tunnel Јакнa (Маслинесто зелена)
Јакната Ultrasonic Tunnel обезбедува извонредна топлина и изолација. Овој модел користи револуционер..
1.750 ден.3.800 ден.
без ДДВ: 1.483 ден.
-46%
S545 - Aspen Baffle женска јакна црна S545 - Aspen Baffle женска јакна црна
Со лесна Insulatex термална изолација, јакната за жени Аspen нуди допадлив крој и ултра меко, водоот..
2.050 ден.3.800 ден.
без ДДВ: 1.737 ден.
PW365 - PW3 јакна со високавидливост 3 во 1 Жолта/црна PW365 - PW3 јакна со високавидливост 3 во 1 Жолта/црна
PW3 јакната 3 во 1е одличен избор за работниците кои ја ценат разновидноста и практичноста. Јакнат..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
-69%
C465-Contrast бомбер јакна со висока видливост - жолто/сина C465-Contrast бомбер јакна со висока видливост - жолто/сина
Повеќенаменска и комфорна заштита од сите временски услови. Мобилно утоплување од крзно и на јаката ..
1.980 ден.6.400 ден.
без ДДВ: 1.678 ден.
-19%
C465-Contrast бомбер јакна со висока видливост C465-Contrast бомбер јакна со висока видливост
Повеќенаменска и комфорна заштита од сите временски услови. Мобилно утоплување од крзно и на јаката ..
5.200 ден.6.400 ден.
без ДДВ: 4.407 ден.
-14%
S467-Јакна со висока видливост во две бои Traffic S467-Јакна со висока видливост во две бои Traffic
Оваа двобојна јакна има многу пробани и тестирани карактеристики и се нуди во повеќе контрасни комби..
2.860 ден.3.340 ден.
без ДДВ: 2.424 ден.
-14%
T400 - PW3 Зимска јакна со висока видливост Жолта/црна T400 - PW3 Зимска јакна со висока видливост Жолта/црна
Стилска и функционална PW3 зимска јакна со висока видливост која освојува на прв поглед. Произведена..
5.550 ден.6.490 ден.
без ДДВ: 4.703 ден.
-34%
S769 - Двострана двобојна јакна со висока видливост Жолта/ темносина S769 - Двострана двобојна јакна со висока видливост Жолта/ темносина
Ова паметно дизајнирано парче облека е идеално и практично за секоја ситуација. Отстранливите постав..
3.250 ден.4.890 ден.
без ДДВ: 2.754 ден.
-17%
S766 - Двобојна 5 во 1 јакна Essential Жолта/црна S766 - Двобојна 5 во 1 јакна Essential Жолта/црна
Прилагодлива и функционална јакна која нуди одлична вредност за парите. Надворешната обвивка содржи ..
6.020 ден.7.240 ден.
без ДДВ: 5.102 ден.
-14%
S466-Contrast Trafic Јакна со висока видливост S466-Contrast Trafic Јакна со висока видливост
Контрасните бои го прават овој производ популарен избор од страна на нашите корисници. Дизајниран да..
2.860 ден.3.340 ден.
без ДДВ: 2.424 ден.
-51%
S162 - Високо видлива 3 во 1 јакна Жолта/ темносина S162 - Високо видлива 3 во 1 јакна Жолта/ темносина
Оваа 3-во-1 високо видлива 150D Оксфорд јакна е одлична вредност за парите и нуди комбинација на врв..
2.700 ден.5.537 ден.
без ДДВ: 2.288 ден.

  • 02/252 00 03
  • 070807332
  • mk@extrabis.com

Extrabis

Ехтрабис © 2023. UKION SHOPS