Работни панталони

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-38%
TX71 - Панталони со висока видливост Жолта/ Темносина
TX71 се цврсти, издржливи панталони со модерен дизајн и еластична лента во струкот. Изработени од кв..
1.560 ден.2.500 ден.
без ДДВ: 1.322 ден.
-25%
PW307 - PW3 Holster панталони со високавидливост класа 1 - порокалова/црна PW307 - PW3 Holster панталони со високавидливост класа 1 - порокалова/црна
Иновативните панталони со високавидливост класа 1 вклучуваат мултифункционални холстер џебови, отвор..
3.570 ден.4.770 ден.
без ДДВ: 3.025 ден.
-42%
E049 - Combat двобојни панталони со висока видливост
Целосно сертифицираните combat пантолони во контрастна темно сина комбинација имаат многубројни кори..
1.530 ден.2.650 ден.
без ДДВ: 1.297 ден.
-63%
E046 - Combat Пантолони со висока видливост жолта
Исполнувајќи го последниот EN ISO 20471 стандард, овие модерни пантолони содржат combat цврст џеб со..
880 ден.2.400 ден.
без ДДВ: 746 ден.

  • 02/252 00 03
  • 070807332
  • mk@extrabis.com

Extrabis

Ехтрабис © 2023. UKION SHOPS