Outlet

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-69%
C465-Contrast бомбер јакна со висока видливост - жолто/сина C465-Contrast бомбер јакна со висока видливост - жолто/сина
Повеќенаменска и комфорна заштита од сите временски услови. Мобилно утоплување од крзно и на јаката ..
1.980 ден.6.400 ден.
без ДДВ: 1.678 ден.
-57%
S162 - Високо видлива 3 во 1 јакна Жолта/ темносина S162 - Високо видлива 3 во 1 јакна Жолта/ темносина
Оваа 3-во-1 високо видлива 150D Оксфорд јакна е одлична вредност за парите и нуди комбинација на врв..
2.700 ден.6.328 ден.
без ДДВ: 2.288 ден.

  • 02/252 00 03
  • 070807332
  • mk@extrabis.com

Extrabis

Ехтрабис © 2023. UKION SHOPS