Облека со висока видливост

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
AF73 - Целосен комбинезон огноотпорен Araflame портокалова AF73 - Целосен комбинезон огноотпорен Araflame портокалова
Овој супер лесен комбинезон нуди извонредна заштита од пламен. Araflame ткаенината е мека и дише и д..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
-38%
TX71 - Панталони со висока видливост Жолта/ Темносина
TX71 се цврсти, издржливи панталони со модерен дизајн и еластична лента во струкот. Изработени од кв..
1.560 ден.2.500 ден.
без ДДВ: 1.322 ден.
-25%
PW307 - PW3 Holster панталони со високавидливост класа 1 - порокалова/црна PW307 - PW3 Holster панталони со високавидливост класа 1 - порокалова/црна
Иновативните панталони со високавидливост класа 1 вклучуваат мултифункционални холстер џебови, отвор..
3.570 ден.4.770 ден.
без ДДВ: 3.025 ден.
-42%
E049 - Combat двобојни панталони со висока видливост
Целосно сертифицираните combat пантолони во контрастна темно сина комбинација имаат многубројни кори..
1.530 ден.2.650 ден.
без ДДВ: 1.297 ден.
-63%
E046 - Combat Пантолони со висока видливост жолта
Исполнувајќи го последниот EN ISO 20471 стандард, овие модерни пантолони содржат combat цврст џеб со..
880 ден.2.400 ден.
без ДДВ: 746 ден.
PW365 - PW3 јакна со високавидливост 3 во 1 Жолта/црна PW365 - PW3 јакна со високавидливост 3 во 1 Жолта/црна
PW3 јакната 3 во 1е одличен избор за работниците кои ја ценат разновидноста и практичноста. Јакнат..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
-69%
C465-Contrast бомбер јакна со висока видливост - жолто/сина C465-Contrast бомбер јакна со висока видливост - жолто/сина
Повеќенаменска и комфорна заштита од сите временски услови. Мобилно утоплување од крзно и на јаката ..
1.980 ден.6.400 ден.
без ДДВ: 1.678 ден.
-19%
C465-Contrast бомбер јакна со висока видливост C465-Contrast бомбер јакна со висока видливост
Повеќенаменска и комфорна заштита од сите временски услови. Мобилно утоплување од крзно и на јаката ..
5.200 ден.6.400 ден.
без ДДВ: 4.407 ден.
-14%
S467-Јакна со висока видливост во две бои Traffic S467-Јакна со висока видливост во две бои Traffic
Оваа двобојна јакна има многу пробани и тестирани карактеристики и се нуди во повеќе контрасни комби..
2.860 ден.3.340 ден.
без ДДВ: 2.424 ден.
-14%
T402 - PW3 Софтшел јакна со висока видливост T402 - PW3 Софтшел јакна со висока видливост
PW3 Софтшел јакната со висока видливост е модерна, со свеж дизајн и современ стил. Високо квалитетни..
5.550 ден.6.490 ден.
без ДДВ: 4.703 ден.
-14%
T400 - PW3 Зимска јакна со висока видливост Жолта/црна T400 - PW3 Зимска јакна со висока видливост Жолта/црна
Стилска и функционална PW3 зимска јакна со висока видливост која освојува на прв поглед. Произведена..
5.550 ден.6.490 ден.
без ДДВ: 4.703 ден.
-34%
S769 - Двострана двобојна јакна со висока видливост Жолта/ темносина S769 - Двострана двобојна јакна со висока видливост Жолта/ темносина
Ова паметно дизајнирано парче облека е идеално и практично за секоја ситуација. Отстранливите постав..
3.250 ден.4.890 ден.
без ДДВ: 2.754 ден.
-17%
S766 - Двобојна 5 во 1 јакна Essential Жолта/црна S766 - Двобојна 5 во 1 јакна Essential Жолта/црна
Прилагодлива и функционална јакна која нуди одлична вредност за парите. Надворешната обвивка содржи ..
6.020 ден.7.240 ден.
без ДДВ: 5.102 ден.
-14%
S466-Contrast Trafic Јакна со висока видливост S466-Contrast Trafic Јакна со висока видливост
Контрасните бои го прават овој производ популарен избор од страна на нашите корисници. Дизајниран да..
2.860 ден.3.340 ден.
без ДДВ: 2.424 ден.
-51%
S162 - Високо видлива 3 во 1 јакна Жолта/ темносина S162 - Високо видлива 3 во 1 јакна Жолта/ темносина
Оваа 3-во-1 високо видлива 150D Оксфорд јакна е одлична вредност за парите и нуди комбинација на врв..
2.700 ден.5.537 ден.
без ДДВ: 2.288 ден.
PW369 - PW3 Зимска Parka јакна со висока видливост Жолта/црна PW369 - PW3 Зимска Parka јакна со висока видливост Жолта/црна
Оваа внимателно дизајнирана поставена зимска јакна ја комбинира трајната ткаенина 300D Oxford полиес..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
-13%
 S765 - 5 во 1 јакна со висока видливост Essential жолта  S765 - 5 во 1 јакна со висока видливост Essential жолта
Овој врвен 5-во-1 систем на јакни е прилагодлив за секоја работна ситуација. Надворешното палто има ..
5.980 ден.6.900 ден.
без ДДВ: 5.068 ден.
 PW360 - PW3 Extreme Дишлива јакна за дожд Жолта/црна  PW360 - PW3 Extreme Дишлива јакна за дожд Жолта/црна
PW3 Hi-Vis Extreme јакната за дожд е високо водоотпорна и дишлива јакна. Направена од издржлива 300D..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
S479 - Двобојна поло маица Жолта/сива S479 - Двобојна поло маица Жолта/сива
Модерен дизајн, заштита и удобност за корисникот се карактеристиките на S479. Двобојниот контраст е ..
885 ден.
без ДДВ: 750 ден.
S171 - Поло комфорт памучна маица жолта
Нашата Поло комфорт памучна маица има контрастна јака за стилски изглед, ткаенината која и овозможув..
1.211 ден.
без ДДВ: 1.026 ден.

  • 02/252 00 03
  • 070807332
  • mk@extrabis.com

Extrabis

Ехтрабис © 2023. UKION SHOPS