Заштита за очи

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
PW60 - Заштитни наочари-маска Gas Welding зелена
Се користат при работа со гас или заварување и нудат заштита со фактор на затемнување до 5.Имаат удо..
490 ден.
без ДДВ: 415 ден.
PW39 - Extra Wrap Around наочари Clear
Експертски дизајнирани наочари со лесна конструкција и исклучителен оптички квалитет. Едноделно закр..
310 ден.
без ДДВ: 263 ден.
PW38 - Заштитни наочари Pan View Clear
Овие елеганти и спортски наочари се дизајнирани да бидат заштитни и модерни.Имаат панорамски поглед ..
230 ден.
без ДДВ: 195 ден.
PW37 - Заштитни наочари Bold Pro Црвена
Двојна леќа со мека гума на носот и на рачките Карактеристики Меки рачки за ултра удобност ..
320 ден.
без ДДВ: 271 ден.
PW37 - Заштитни наочари Bold Pro сина
Двојна леќа со мека гума на носот и на рачките Карактеристики Меки рачки за ултра удобност ..
320 ден.
без ДДВ: 271 ден.
PW34 - Заштитни наочари Profile Safety Темна
Овие наочари без рамка се дизајнирани да бидат модерни и удобни. Имаат нежни гумени рачки и лесен пр..
215 ден.
без ДДВ: 182 ден.
PW34 - Заштитни наочари Profile Safety Жолта
Овие наочари без рамка се дизајнирани да бидат модерни и удобни. Имаат нежни гумени рачки и лесен пр..
215 ден.
без ДДВ: 182 ден.
PW34 - Заштитни наочари Profile Safety Clear
Овие наочари без рамка се дизајнирани да бидат модерни и удобни. Имаат нежни гумени рачки и лесен пр..
240 ден.
без ДДВ: 203 ден.
PW33 - Classic заштитни наочари Clear
Изработени се од едноделна панорамска поликарбонатна леќа со додадени дополнителни странични штитниц..
170 ден.
без ДДВ: 144 ден.
PW32 - Заштитни заоблени наочари Clear
Светски најдобро продавани очила кој имаат едноставен, но победничкиот дизајн со ултра-лесни и флекс..
190 ден.
без ДДВ: 161 ден.
PW24 - Ultra Vista маска Clear
Одлична маска со панорамско видно поле.Нуди одлична заштита од прскање и големи честички прашина. ..
885 ден.
без ДДВ: 750 ден.
PW22 - Challenger заштитни очила Clear
Широки, UV панорамски леќи третирани со нанос против гребење и замаглување за долготрајни перформанс..
460 ден.
без ДДВ: 390 ден.
PW15 - Fossa заштитни наочари Темна
Fossa сигурносните очила имаат широк заоблен дизајн со што придонесуваат за голема покриеност и цело..
330 ден.
без ДДВ: 280 ден.
PW15 - Fossa заштитни наочари Clear
Fossa сигурносните очила имаат широк заоблен дизајн со што придонесуваат за голема покриеност и цело..
330 ден.
без ДДВ: 280 ден.
PS34 - Неон очила за безбедност Темна
Нашите неон очила за безбедност очила имаат контрастна боја, заоблен дизајн, заштита за веѓите, стра..
355 ден.
без ДДВ: 301 ден.
PS34 - Неон очила за безбедност Clear
Нашите неон очила за безбедност очила имаат контрастна боја, заоблен дизајн, заштита за веѓите, стра..
355 ден.
без ДДВ: 301 ден.
PS30-Portwest Заштитни наочари за врз наочари
PS30 се ултра-лесни очила кои имаат цел да се носат врз медицински препишани наочари. Широкиот панор..
450 ден.
без ДДВ: 381 ден.
-21%
PS16 - Tech Metal наочари Темна
Tech Metal наочарите се изработени со метална рамка и модерен изглед и се погодни за широк спектар н..
380 ден.480 ден.
без ДДВ: 322 ден.
-21%
PS16 - Tech Metal наочари Clear
Tech Metal наочарите се изработени со метална рамка и модерен изглед и се погодни за широк спектар н..
380 ден.480 ден.
без ДДВ: 322 ден.
-28%
PW18-Поларизирани заштитни наочари
Овие поларизирани заштитни наочари го елиминираат целиот рефлектирачки отсјај насочен кон леќите, со..
1.280 ден.1.780 ден.
без ДДВ: 1.085 ден.

  • 02/252 00 03
  • 070807332
  • mk@extrabis.com

Extrabis

Ехтрабис © 2023. UKION SHOPS