Заштита од пад

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Појас CLIMAX 10 MAXIPRO Појас CLIMAX 10 MAXIPRO
Fall arrest (EN 361 CE) Positioning (EN 358 CE) 2 fall arrest Widthring points (A): dorsal and ches..
3.395 ден.
без ДДВ: 2.877 ден.
-9%
PW80 - Појас со прерамки црна PW80 - Појас со прерамки црна
Овој високо квалитетен 8 инчен појас со прерамки нуди одлична поддршка на корисниците.Ја зајакнува п..
890 ден.975 ден.
без ДДВ: 754 ден.

  • 02/252 00 03
  • 070807332
  • mk@extrabis.com

Extrabis

Ехтрабис © 2022. UKION SHOPS