Заштита од пад

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-9%
PW80 - Појас со прерамки црна PW80 - Појас со прерамки црна
Овој високо квалитетен 8 инчен појас со прерамки нуди одлична поддршка на корисниците.Ја зајакнува п..
890 ден.975 ден.
без ДДВ: 754 ден.
FP55 - Double Kernmantle Lanyard со амортизер бела
Ова double kernmantle јаже има кука за скеле и карабинер спојка. Долго е 180см вклучувајќи ги конект..
3.285 ден.
без ДДВ: 2.784 ден.
FP53 - Единечно еластично јаже со амортизер жолта
Ова единечно еластично јаже има амортизери, кука за скеле, карабинер и е изработен од еластично поли..
2.485 ден.
без ДДВ: 2.106 ден.

  • 02/252 00 03
  • 070807332
  • mk@extrabis.com

Extrabis

Ехтрабис © 2023. UKION SHOPS