Outlet

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-31%
 757-N-ABEK1P3 ФИЛТЕР за маска 757, 762 и 732  757-N-ABEK1P3 ФИЛТЕР за маска 757, 762 и 732
Филтерот се состои од два главни дела: - Филтер против гасови и пареи. Изработен е од пластика со ..
500 ден.725 ден.
без ДДВ: 424 ден.
-25%
762-S Полу маска 762-S Полу маска
Полу маска  направена од силикон.Филтрите се прицврстени на маската со бајонет систем. ..
730 ден.970 ден.
без ДДВ: 619 ден.
-12%
732 - Целосна маска за лице (без филтер) 732 - Целосна маска за лице (без филтер)
Целосна маска за лице направена од силикон. Филтрите се прицврстени на маската со бајонет ..
3.820 ден.4.330 ден.
без ДДВ: 3.237 ден.
PS05 - Атина спортски наочари темни
Атина спортските наочари се дизајнирани со особено внимание на морфологијата на корисникот. Лесни, с..
240 ден.
без ДДВ: 203 ден.
PS05 - Атина спортски наочари Clear
Атина спортските наочари се дизајнирани со особено внимание на морфологијата на корисникот. Лесни, с..
240 ден.
без ДДВ: 203 ден.

  • 02/252 00 03
  • 070807332
  • mk@extrabis.com

Extrabis

Ехтрабис © 2023. UKION SHOPS