Маски за заварување

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
SW10-Престилка од кожа за заварување
Престилка која е изработена од говедска кожа која е сошиена со конец Para-aramid. Пленот го штити то..
1.190 ден.
без ДДВ: 1.008 ден.
-27%
420 Автоматска маска за заварување
The welding helmet mod. 420 can be used for all types of welding processes as of 5 amperes (MIG..
1.982 ден.2.700 ден.
без ДДВ: 1.680 ден.

  • 02/252 00 03
  • 070807332
  • mk@extrabis.com

Extrabis

Ехтрабис © 2022. UKION SHOPS