Маски за заварување

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-34%
420 Автоматска маска за заварување
The welding helmet mod. 420 can be used for all types of welding processes as of 5 amperes (MIG..
2.460 ден.3.700 ден.
без ДДВ: 2.085 ден.

  • 02/252 00 03
  • 070807332
  • mk@extrabis.com

Extrabis

Ехтрабис © 2023. UKION SHOPS