Биохемиски одела

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
ST47 - BizTex ракави со микро пори и плетени манжетни бела
Карактеристики Манжетна од плетиво Единица за продажба е 150 пара CE-CAT III Сертифицира..
96 ден.
без ДДВ: 81 ден.
ST44 - BizTex навлаки за кондури со микро пори Бела
Овие навлаки за кондури се дизајнирани да се употребуваат во сите работни опкружувања или за подови ..
72 ден.
без ДДВ: 61 ден.
ST40 - BizTex скафандер 5/6 за биохемиска заштита
Широкиот дизајн овозможува слобода во движењето и нема да ги ограничи Вашите работни перформанси. Из..
507 ден.
без ДДВ: 430 ден.

  • 02/252 00 03
  • 070807332
  • mk@extrabis.com

Extrabis

Ехтрабис © 2023. UKION SHOPS