ЛЗС

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
P921 - Филтер за гас со бајонет конекција ABEK1 Brown
P921 е филтер за гас тип ABEK класа 1 заштитува од органски и неоргански кисели гасови и пареи, сулф..
530 ден.
без ДДВ: 449 ден.
P391 - Dolomite заштитна маска со респиратор на преклопување EAGLE FFP3 P391 - Dolomite заштитна маска со респиратор на преклопување EAGLE FFP3
Карактеристики CE-CAT III Доломит изборен тест затнување (D) за да се обезбеди поудобнo дише..
220 ден.
без ДДВ: 186 ден.
P971-ABEK1P3R Комбиниран филтер P971-ABEK1P3R Комбиниран филтер
Овој филтер против гас и честички штити од органски и неоргански кисели гасови и пареи, сулфур диокс..
955 ден.
без ДДВ: 809 ден.
P500 - Vienna маска за цело лице P500 - Vienna маска за цело лице
Маска за коплетна заштита на целото лице со два влезови за филтри и ABS држачи за филтри. Поликарбон..
7.560 ден.
без ДДВ: 6.407 ден.
-31%
 757-N-ABEK1P3 ФИЛТЕР за маска 757, 762 и 732  757-N-ABEK1P3 ФИЛТЕР за маска 757, 762 и 732
Филтерот се состои од два главни дела: - Филтер против гасови и пареи. Изработен е од пластика со ..
500 ден.725 ден.
без ДДВ: 424 ден.
P941-P3R Филтер за застита од честички
Филтерот P941 е филтер за честички кој штити од прав. Тој е тип P3 R и штити од токсични супстанции ..
540 ден.
без ДДВ: 458 ден.
P902-A2 Филтер за гас
P902 е филтер за гас тип А класа 2 и штити од органски гасови и пареа каде точката на вриење е повис..
360 ден.
без ДДВ: 305 ден.
PW60 - Заштитни наочари-маска Gas Welding зелена
Се користат при работа со гас или заварување и нудат заштита со фактор на затемнување до 5.Имаат удо..
490 ден.
без ДДВ: 415 ден.
PW39 - Extra Wrap Around наочари Clear
Експертски дизајнирани наочари со лесна конструкција и исклучителен оптички квалитет. Едноделно закр..
310 ден.
без ДДВ: 263 ден.
PW38 - Заштитни наочари Pan View Clear
Овие елеганти и спортски наочари се дизајнирани да бидат заштитни и модерни.Имаат панорамски поглед ..
230 ден.
без ДДВ: 195 ден.
PW37 - Заштитни наочари Bold Pro Црвена
Двојна леќа со мека гума на носот и на рачките Карактеристики Меки рачки за ултра удобност ..
320 ден.
без ДДВ: 271 ден.
PW37 - Заштитни наочари Bold Pro сина
Двојна леќа со мека гума на носот и на рачките Карактеристики Меки рачки за ултра удобност ..
320 ден.
без ДДВ: 271 ден.
PW34 - Заштитни наочари Profile Safety Темна
Овие наочари без рамка се дизајнирани да бидат модерни и удобни. Имаат нежни гумени рачки и лесен пр..
215 ден.
без ДДВ: 182 ден.
PW34 - Заштитни наочари Profile Safety Жолта
Овие наочари без рамка се дизајнирани да бидат модерни и удобни. Имаат нежни гумени рачки и лесен пр..
215 ден.
без ДДВ: 182 ден.
PW34 - Заштитни наочари Profile Safety Clear
Овие наочари без рамка се дизајнирани да бидат модерни и удобни. Имаат нежни гумени рачки и лесен пр..
240 ден.
без ДДВ: 203 ден.
PW33 - Classic заштитни наочари Clear
Изработени се од едноделна панорамска поликарбонатна леќа со додадени дополнителни странични штитниц..
170 ден.
без ДДВ: 144 ден.
PW32 - Заштитни заоблени наочари Clear
Светски најдобро продавани очила кој имаат едноставен, но победничкиот дизајн со ултра-лесни и флекс..
190 ден.
без ДДВ: 161 ден.
PW24 - Ultra Vista маска Clear
Одлична маска со панорамско видно поле.Нуди одлична заштита од прскање и големи честички прашина. ..
885 ден.
без ДДВ: 750 ден.
PW22 - Challenger заштитни очила Clear
Широки, UV панорамски леќи третирани со нанос против гребење и замаглување за долготрајни перформанс..
460 ден.
без ДДВ: 390 ден.
PW15 - Fossa заштитни наочари Темна
Fossa сигурносните очила имаат широк заоблен дизајн со што придонесуваат за голема покриеност и цело..
330 ден.
без ДДВ: 280 ден.

  • 02/252 00 03
  • 070807332
  • mk@extrabis.com

Extrabis

Ехтрабис © 2023. UKION SHOPS