Информации за испорака

Почитувани потрошувачи,

Вашата порачка ќе биде доставена до адресата која ќе ја наведете како адреса за испорака. Времето на испорака најчесто не е подолго од 48 часа, освен во случај на викенд денови или државни неработни денови. За достава на Вашата пратка ги користиме услугите на Карго Експрес. Цената за испорака е 130ден. Доколку нарачката е над 2000ден, испораката е бесплатна (ова е опција која треба да ја селектирате при порачката). Доколку по 3 дена од извршената нарачка, истата не Ви е доставена Ве молиме да не контактирате на 02/252 00 03 или 070/807-332. Условите за испорака се однесуваат само за територија на РМ.

  • 02/252 00 03
  • 070807332
  • mk@extrabis.com

Extrabis

Ехтрабис © 2023. UKION SHOPS