Престилки

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
S849 - Водоотпорна престилка Црвена S849 - Водоотпорна престилка Црвена
Водоодбојна и е многу практична, Достапна е во темно плава и црвена боја.Има можност за прилагодувањ..
780 ден.
без ДДВ: 661 ден.
S849 - Водоотпорна престилка темносина S849 - Водоотпорна престилка темносина
Водоодбојна и е многу практична, Достапна е во темно плава и црвена боја.Има можност за прилагодувањ..
780 ден.
без ДДВ: 661 ден.
S843 - Престилка со џеб Црвена
Оваа престилка е комбинација од класичен стил со модерни бои. Има џеб на предната страна. Каракте..
595 ден.
без ДДВ: 504 ден.
S841 - Престилка PolyCotton Bib црна S841 - Престилка PolyCotton Bib црна
Класичниот стил и изработката од ткаенина со врвен квалитет на оваа престилка и дава професионален и..
510 ден.
без ДДВ: 432 ден.
S841 - Престилка PolyCotton Bib темносина S841 - Престилка PolyCotton Bib темносина
Класичниот стил и изработката од ткаенина со врвен квалитет на оваа престилка и дава професионален и..
510 ден.
без ДДВ: 432 ден.
S839 - Престилка Butchers црвенo/бела S839 - Престилка Butchers црвенo/бела
Професионална и модерна престилка која е изработена од цврста памучна ткаенина. Има лента за прилаго..
620 ден.
без ДДВ: 525 ден.
S839 - Престилка Butchers темносина S839 - Престилка Butchers темносина
Професионална и модерна престилка која е изработена од цврста памучна ткаенина. Има лента за прилаго..
620 ден.
без ДДВ: 525 ден.
-10%
DE9129  DUCASSE престилка црвена DE9129  DUCASSE престилка црвена
Карактеристики Долга престилка. 1. Ремени на јаката со механизам за полесно прилагодување во ..
260 ден.290 ден.
без ДДВ: 220 ден.
-10%
DE9129  DUCASSE престилка циклама DE9129  DUCASSE престилка циклама
Карактеристики Долга престилка. 1. Ремени на јаката со механизам за полесно прилагодување во ..
260 ден.290 ден.
без ДДВ: 220 ден.

  • 02/252 00 03
  • 070807332
  • mk@extrabis.com

Extrabis

Ехтрабис © 2023. UKION SHOPS